ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΙΧ με δίκυκλο στο Ψαλίδι... Στο Νοσοκομείο δύο ξενοδοχοϋπαλληλοι

      ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ

      από νέο σοβαρό τροχαίο που σημειώθηκε σήμερα στη μία παρά τέταρτο στο Ψαλίδι (έξω από το Ραμίρα)

      Συγκεκριμένα το εικονιζόμενο ενοικιαζόμενο ΙΧ το οποίο οδηγούσε τουρίστας (συνεπέβαινε η σύζυγος του) επιχείρησε να στρίψει ερχόμενο από Καρδάμαινα, προς Ραμίρα και συγκρούστηκε με το δίκυκλο (παπάκι)  στο οποίο συνεπέβαιναν δύο αδέλφια ξενοδοχοϋπάλληλοι που μόλις επέστρεφαν από την εργασία τους (σε μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα πιο πάνω).

      Οι δύο τραυματίες (κυρίως εξωτερικά τραύματα  ίσως και κατάγματα) διακομίσθηκαν άμεσα στο Νοσοκομείο.

      picture_9992150

      • Τελευταία Ενημέρωση: 20/6/2013 3:04:38 μμ
        Λέξεις κλειδιά: ατυχημα,συγκρουση ΙΧ με μηχανακι,συγκρουση ΙΧ με δικυκλο,τροχαιο
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • SOS ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ
        SOS ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ18/6/2013 1:53:00 μμ
        Ας προσπαθήσουμε όλοι μας να περάσει μία βδομάδα χωρίς να γίνει τροχαίο. Όσο και να τρέχεις, κάποιος άλλος θα είναι μπροστά σου.
        • Τα δημοτικά ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ  σταματούν τα δρομολόγια στις 10,30 μμ για να τα οικονομάνε οι ΤΑΡΙΦΕΣ, τα φιλαράκια του ΔΗΜΑΡΧΟΥ.
          Τα δημοτικά ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ σταματούν τα δρομολόγια στις 10,30 μμ για να τα οικονομάνε οι ΤΑΡΙΦΕΣ, τα φιλαράκια του ΔΗΜΑΡΧΟΥ.18/6/2013 2:07:00 μμ
          Οι αποφάσεις της Δημοτικής αρχής να σταματούν τα δρομολόγια των λεωφορείων στις 10,30 μμ αναγκάζει τους επισκέπτες του νησιού μας να μαζεύονται στα ξενοδοχεία τους και η πόλις να αδειάζει. Ξέρουν ότι η επιστροφή με ΤΑΞΙ για λίγα χιλιόμετρα θα τους στοιχίσει όσα ξόδεψαν για έρθουν με την Ryan Air, Διπλή ΤΑΡΙΦΑ ΠΑΝΤΑ. ΝΕΚΡΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ. Ευτυχώς για μας τους καταστηματάρχες υπάρχουν και τα μικρά ξενοδοχεία της πόλης.
      • esi me ta leoforia
        esi me ta leoforia 18/6/2013 3:38:00 μμ
        SKAAAAAASSSSSSEEEEEEE STAAA @@ MAS TIS LES
      • Μα ποσο βλακας πια
        Μα ποσο βλακας πια18/6/2013 3:52:00 μμ
        Ρε φιλε εσυ δεν πας καλα!!!δεν ψυφισα καισερλη αλλα εσυ ρε φιλε σε τετοιες καταστασεις καθεσαι και γραφεις ενα σορο μαλακιες!!!ημαρτον πια ειπαμε τοσο ξεφτύλα πια!!!!
      • ta leoforeia
        ta leoforeia18/6/2013 4:06:00 μμ
        mehri tis 12
      • ΗΛΕΚΤΡΑ
        ΗΛΕΚΤΡΑ18/6/2013 5:47:00 μμ
        η καρδαμενα τι σχεση εχει με το ψαλιδι????
        • Το ενοικιαζόμενο
          Το ενοικιαζόμενο18/6/2013 6:03:00 μμ
          ερχόταν από ξενοδοχειακή μονάδα της Καρδάμαινας με προορισμό το Ραμίρα
      • ΠΡΩΗΝ ΤΑΡΙΦΑΣ
        ΠΡΩΗΝ ΤΑΡΙΦΑΣ18/6/2013 6:22:00 μμ
        ΤΑΡΙΦΙΑ !!!!! ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΡΕΧΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Π.....ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕΙΣ ΣΥΝ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΛΟ ΦΩΤΑ ΤΑ XENON ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΟΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ!!! ΑΛΛΑΞΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΡΕ !!!
        • ΠΟΛΙΤΗΣ
          ΠΟΛΙΤΗΣ18/6/2013 8:49:00 μμ
          ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΗΛΑΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΔΥΟ ΝΕΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΗ ΞΕΡΩ ΠΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΗΣΤΑ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΝΤΡΟΠΙΣΟΥ ΑΛΗΤΑΡΑ ΟΤΙ ΕΙΠΕΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΛΗΡΩΣΗ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ . ΚΑΙ ΝΗΝ ΠΗΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΓΙΑΤΗ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΑΛΗΤΗ Ε ΑΛΗΤΗ
      • xampaki
        xampaki18/6/2013 6:56:00 μμ
        αυτο δεν χρεωνεται στον κυριο Σ.Κ ....μονο τηλ πηρε στην κω...που να κατεβαινε.........δεν θα μεινει κανενενας....μονο ΕΓΩ
      • ΜΑΡΙΑ
        ΜΑΡΙΑ18/6/2013 7:09:00 μμ
        Ευχομαι να γινουν γρηγορα καλα τα παιδια
      • .....
        .....18/6/2013 11:38:00 μμ
        Αν ειναι δυνατόν....Μια μερα ρε γαμώτο χωρις τρακάρισμα δεν γινεται..Αμαν πια..Τι σκατα εχουμε παθει?
      • zipari
        zipari19/6/2013 1:20:00 πμ
        skiptaria itone
      • ΡΑΝΤΑΡ
        ΡΑΝΤΑΡ19/6/2013 7:34:00 πμ
        Αφού η αστυνομία δεν έχει προσωπικό αρκετό για να στήνει μπλόκα με ραντάρ για να ελέγξει όλους τους επίδοξουν πιλότους της Φόρμουλα 1 γιατί δε βάζει κάμερες και ραντάρ σε καίρια σημεία ώστε να στέλνει ραβασάκι στα σπίτια όλων αυτών των τρελλών και άσχετων που έχουν γεμίσει τους δρόμους; Έχω μαγαζί επί της επαρχιακής οδού και προσφέρομαι να δώσω χώρο (είναι ιδανικό σημείο) για την τοποθέτηση αυτών των εργαλείων που θα μας χαρίσουν μερικές μέρες ζωής παραπάνω στην άσφαλτο.
      • μαρια
        μαρια 19/6/2013 12:04:00 μμ
        δεν ξερω σε ποια στηλη να γραψω το σχολιο μου για τα λεωφορεια ,ομως θελω να σας πω οτι τρεχουν τοσο πολυ στον επαρχιακο γεματα κοσμο και ορθιους
      • ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΣ
        ΣΧΟΛΙΑΣΤΗΣ19/6/2013 12:26:00 μμ
        ΠΡΟΣ 2 ,ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ... ΚΑΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΙΣΕΣ ΧΑΛΑΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΧΩΡΙΑ, ΠΟΥ ΙΑ ΒΡΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΚΑΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΧΕΑ....??? ΚΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΕΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΣΘΟ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΧΑΜΗΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΛΙΓΟΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ? ΜΟΝΟ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ, ΕΑΝ ΓΡΑΦΑΝΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΚΟΙ... ΜΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ, ΣΤΟ ΙΡΑΚ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ..ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΡΑΝΤΑΡ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΕΙΔΟΠΟΙΟΥΝ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ. ΟΙ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΝ ΜΧΑΝΗ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΑΝ ΝΑ ΟΔΗΓΑΝΕ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ..ΠΡΟΣ 2 ΤΑ ΛΕΟΦΟΡΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ.. ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΑΛΛΗ ΕΙΔΗΣΗ, ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ Η ΠΟΛΗ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΛΗ ΓΚΛΟΥΣΙ. ΣΤΟ ΔΗΡΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΙ ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΟΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
      • Ταξιτζης
        Ταξιτζης19/6/2013 1:46:00 μμ
        Να ειστε πιο προσεχτηκοι με τους σχολιασμους σας και τον κλαδο μας.Εμεις προσφερουμε κοινωνικο εργο και πολλοι λιγοι απο σας το αναγνωριζουν.Ολοι μας ειμαστε επαγγελματιες εξερετοι οδηγοι με αψογη συμπεριφορα στον κοσμο και τους τουριστες.εμεις ειμαστε οι οικοδεσποτες στους επισκεπτες του νησιου και το διαφημηζουμε με τον καλυτερο τροπο γιαυτο και πολλοι μας επισκευτοντε ξανα και ξανα.λοιπον την επομενη φορα που θα μιλησετε ας σκευτητε ξανα τα λογια σας
      • PROS TAXITZI
        PROS TAXITZI19/6/2013 3:28:00 μμ
        Hn perisoteri tarifes iste paradigma odigon trehete perisotero apo olous gia pious exeretous odigous milas akrivos;;;;;sas vlepo kathe mera pos trehete san tous trelous mesa sto dromo k min pis kamia dikeologia tou stil odigame grigora gia na exipiretisoume perisotero kosmo!!!palia dikeologia FILE ODIGE!!!TREHATE TREHETE K THA TREHETE....H TENIA TAXI OI GALIKIA SAS TERIAZI GIA ESAS VGIKE MOU FENETE....
      • ΧΡΗΣΤΟΣ
        ΧΡΗΣΤΟΣ19/6/2013 9:33:00 μμ
        ΑΠΟ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΤΟΜΕΙΟ- ΠΥΛΙ ΚΤΛ Η ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΡΧΟΤΑΝ; ΤΕΛΟΣ Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΔΕΝ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΑΝ Ο ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΒΑΝΟΣ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΕΣ
      • ΝΟΤΗΣ
        ΝΟΤΗΣ22/6/2013 9:16:00 μμ
        Ερχονται και κανουν τις διακοπες τους τζαμπα(η Κως φετος απο του φθηνοτερους προορισμους)(δεν ειναι δικο μου το ακουσα στο καναλι αιγαιο) να μην καθαρισουν και κανα δυο για να μην πληξουν οι ανθρωποι? Επομενο βημα ποιο θα ειναι,να διαθεσουμε τα παιδια μας να τους ψυχαγωγουν? Ειμαι περιεργος να δω μεχρι που μπορει να φτασει το ξεβρακωμα για τα λιγα ψωρο ευρω που αφηνουν στο νησι? Και αυτα οχι στο νησι αλλα στα ξενοδοχεια και απο κει εξω. Αλλα αυτο αξιζει στους νεοελληνες...τουρλωμα οσο δεν περνει. Καλα μας λενε οι βορειοι χαμουτζιδες κατι ξερουν αυτοι!!!
      • チャンルー ターコイズ
        チャンルー ターコイズ23/10/2013 7:41:00 πμ
        チャンルー アクセサリー チャンルー ターコイズ http://www.web7777.com/chan-luuチャンルー-bo-1.html/