ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      Πού στην Ελλάδα η πρώτη βάση της εταιρείας Ryanair

      Πότε ξεκινάει η βάση της αεροπορικής εταιρείας χαμηλού κόστους Ryanair στην Ελλάδα; Πόσα δρομολόγια θα έχει η Ryanair;

      Το αεροδρόμιο «Ιωάννης Δασκαλογιάννης» των Χανίων επέλεξε η αεροπορική εταιρεία χαμηλού κόστους Ryanair, για να λειτουργήσει, από τον Απρίλιο του 2013, την πρώτη βάση της στην Ελλάδα, η οποία είναι και η 55η της εταιρείας στην Ευρώπη.

      Όπως ανακοίνωσε η Ryanair , κατά τη διάρκεια συνέντευξης Τύπου στο Επιμελητήριο Χανίων, το στέλεχος της εταιρείας Κέιτ Σέρι (Kate Sherry), από τον Απρίλιο έως και τον Οκτώβριο, από το αεροδρόμιο Χανίων θα εξυπηρετούνται 26 ευρωπαϊκοί προορισμοί, από τους οποίους οι 11 είναι καινούργιοι, με 106 πτήσεις την εβδομάδα και συνολικό αριθμό 500.000 επιβατών.

      Στα Χανιά θα σταθμεύει μόνιμα ένα αεροσκάφος της Ryanair , ενώ, η επέκταση των δραστηριοτήτων της εταιρείας στην πόλη δημιουργεί 500 νέες θέσεις εργασίας.

      Στο πλαίσιο της έναρξης λειτουργίας της νέας βάσης της Ryanair , η εταιρεία θα διαθέσει 100.000 θέσεις στην τιμή των 8 ευρώ, ξεκινώντας από τα μεσάνυχτα της 20ης Δεκεμβρίου.

      Το κόστος της επένδυσης της Ryanair ανέρχεται στα 70 εκατομμύρια ευρώ, ενώ, από αυτήν τη δραστηριότητα τα οφέλη για την τοπική οικονομία υπολογίζονται στα 250 εκατομμύρια ευρώ.

      Δείτε πότε μέσα στο 2013 θα ανοίξει τα φτερά της η νέα αεροπορική εταιρία Hellas Airlines στον Βόλο.


      fimes.gr/2012/12/ryanair-chania/#ixzz2FWxh7B5t
      • Τελευταία Ενημέρωση: 21/12/2012 4:37:57 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Ryanair,βαση Ryanair
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ
        ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ19/12/2012 11:18:00 μμ
        ΠΡΩΤΑ ΖΗΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΛΩΝ ΠΑΠΑΓΑΛΩΝ. ΧΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ, ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ. ΟΙ ΧΑΝΙΩΤΕΣ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΕΞΥΠΝΑ, ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΩΣ ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.... ΕΜ, ΟΤΙ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ.....
      • υπομονη
        υπομονη19/12/2012 11:43:00 μμ
        Και ο Μανωλης Σκουλακης ειναι μεγαλος ηλικιακα αλλα ειναι και μεγαλος πολιτικος ,διαπραγματευτης,ορθολογιστης, συγχρονος ανθρωπος που ζει και αφουγκραζεται τη κοινωνια.....Οχι σαν τον δικο μας που ζει σε αλλες εποχες με μυαλα των προπαπουδων μας ...μπραβο στον Δημαρχο Χανιων ..οσο για μας ...υπομονη....
      • αλλο το ενα αλλο το αλλο
        αλλο το ενα αλλο το αλλο19/12/2012 11:43:00 μμ
        το αεροδρομιο της Κω δεν εχει την εκταση που απαιτειται για να γινει βαση κανενος. Δε μπορει να φιλοξενησει καλα καλα ενα μονιμο αεροπλανο. Κανει λαθος οποιος συγκρινει Κω με Κρητη. Αλλο το ενα αλλο το αλλο. Δυσαναλογα μεγεθη που δεν συγκρινονται. Εδω νησι με 30000 ανθρωπους κι εκει νησαρα με 800000. Εδω 50 χιλιομετρα απο τη μια ακρη στην αλλη κι εκει 400. Τι νασυγκρινεις τωρα. Ας μη γκρινιαζουμε κι ας αξιοποιησουμε αυτα που εχουμε χωρις να ζηλευουμε τους αλλους
        • ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..... ΤΗΝ ΚΩ ΕΙΧΑΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΟΝΟΜΑ
          ΚΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ..... ΤΗΝ ΚΩ ΕΙΧΑΝ ΖΗΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΟΤΑΝ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ ΟΝΟΜΑ 20/12/2012 12:45:00 πμ
          ΟΜΩΣ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ. ΟΤΙ ΣΥΖΗΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΜΑΣ Η RYANAIR ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ. ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΛΗ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΛΑΝΑ ΤΗΣ RYANAIR ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ ΓΙΑ 400.000 ΚΑΙ 500.000 ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΔΕΙΝΕ ΣΗΜΑΣΙΑ? ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΑΞΙΩΣΑΜΕ, ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΕΚΒΙΑΣΤΕΣ, ΑΣΟΒΑΡΟΥΣ, ΑΦΕΡΕΓΓΥΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ, ΠΗΓΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΘΗΚΑΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΑΓΚΑΛΕΣ. ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ!!!
        • ΚΩΣ
          ΚΩΣ20/12/2012 1:14:00 μμ
          ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ ΚΥΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑΤΕ ΣΩΣΤΑ.... Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ...
      • Δυστυχως
        Δυστυχως20/12/2012 1:37:00 πμ
        η κως εχει ελαχιστα να προσφερει εκτος απο παραλιες, ξενοδοχειακες μοναδες κ μπαρακια. Αυτη ειναι η αληθεια, δεν μπορει οχι μονο σε εκταση κ πληθυσμο να συγκρηθει με την κρητη αλλα κ σε πολιτισμικο επιπεδο. Λυπαμαι αλλα δεν πιστεψα ποτε οτι η κως θα μπορουσε να γινει βαση της ryanair , δεν εχει τα φοντα... Ειμαστε ενα ομορφο μικρο νησι το οποιο ομως σιγουροτατα δεν εχει να προσφερει τιποτα στον ξενο ταξιδιωτη τον χειμωνα.... Το καλοκαιρι παλι μπορει να προσφερει πολλα στον ταξιδιωτη που θελει ειτε να χαλαρωσει , ειτε να ξεφαντωσει κατω απο ηλιο κ διπλα στην θαλασσα .Αυτο εχουμε,μεχρι εκει φτανουμε αυτο λοιπον πουλαμε!
      • ΚΩΑ
        ΚΩΑ20/12/2012 2:10:00 πμ
        Εμάς ο δήμαρχος και η ομάδα του ασχολείται με τις συνεργατικες χαρίζοντας τα χρήματα μας στους κολλητούς του και ειδικά σε παιδιά οικογενειών που .......... έχουν ολόκληρες περιουσίες. !!!!!! Είμαστε για κλάματα. !!!!!!!!!!!! Είμαστε μόνο για τριτοκοσμικά Λουκά παρκ απ τα Τρίκαλα !!! Αλήθεια ποιος από τα Τρίκαλα μεσολάβησε και έφερε αυτές τις βλακείες στΗν Κω ;;(κουίζ. )
      • ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ
        ψψψψψψψψψψψψψψψψψψψψ20/12/2012 6:43:00 πμ
        kefalogiani mipos
      • Μανώλης
        Μανώλης20/12/2012 7:19:00 πμ
        Εντάξει, τους φέραμε στην Κω. Έχετε δεί την ουρά των τουριστών το καλοκαίρι ΕΞΩ από το αεροδρόμιο, μέχρι τα ταξί απέναντι!! Βρε άει..........
      • ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΟ ΚΙΑΡΗ.
        ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΟ ΚΙΑΡΗ.20/12/2012 8:29:00 πμ
        ΚΥΡΙΕ ΚΙΑΡΗ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, ΔΕΙΤΕ ΑΥΤΟ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ. Η ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ RYAN AIR, ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ 16 ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ MAXIMUM ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ 17 ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ, ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕΙ, ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ. ΕΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΝ 35.000 ΕΥΡΩ, ΘΑ ΧΑΘΟΥΝ 11 ΜΕ 12 ΠΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΤΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ.!! ΔΗΛΑΔΗ 220 ΕΩΣ ΚΑΙ 280 ΠΤΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΤΟ 2013 ΑΠΟ ΤΟ 2012!!! Η RYAN AIR ΗΘΕΛE NA KANΕI BAΣH ΣTHN KΩ, Ο ΔΗΜΟΣ ΜΑΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ.
        • ΚΑΛΑ
          ΚΑΛΑ20/12/2012 6:40:00 μμ
          ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....
      • Σπίτι όλοι τους. Τέλος.
        Σπίτι όλοι τους. Τέλος.20/12/2012 8:45:00 πμ
        Καθόντουσαν οι άχρηστοι και έκαναν παζάρια για ψύχουλα με αποτέλεσμα οι πτήσεις να είναι πολύ λιγοτερες φέτος και δεύτερον η εταιρεία λογικό ήταν να πάει στα Χανιά να κάνει βάση και όχι στην Κω, από την στιγμή που οι κύριο της ΔΕΤΑΠ ήταν Ασόβαροι και προσπαθούσαν να κάνουν παζάρια με αποτέλεσμα αυτό που νομίζουν ότι ΄΄πέτυχαν΄΄, να είναι τελικά καταστροφικό. Ακούσατε πόσες νέες θέσεις εργασίας θα φέρουν αυτές οι έξτρα πτήσεις στα Χανιά? Πόσο Άχρηστοι είμαστε τελικά?!
        • ΦΙΛΕ
          ΦΙΛΕ20/12/2012 7:25:00 μμ
          ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΑΙ ΕΝΙΚΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΣΕ ΤΟΥΣ ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΥΣ, ΕΜΠΟΡΑΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΠΟΛΗΣ
      • STA XANIA.
        STA XANIA.20/12/2012 8:52:00 πμ
        DIABASA OTI H ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ ΡΑΙΝ ΑΙΑΡ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΤΗΣ ΒΑΣΗΣ. Ε, ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ, ΣΤΗΝ ΚΩ.? ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΤΟΥ ΕΦΤ, ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΚΘΕΣΕΙΣ, ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟ, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ?
      • καταβαση
        καταβαση20/12/2012 10:35:00 πμ
        οπου εκανε βαση η ryan air βαζει ορους σε λειτουργεια αεροδρομιων και αλλες εταιρειες απομακρυνωνται ή κοβουν πτησεις . Στις Βρυξελλες π.χ. η επιτροπη ανταγωνισμου καταδικασε αεροδρομιο και ryan air σε εκατομοιρια προστιμο γιατι οι οροι της συμφωνιας αντιβαινουν τις διαταξεις περι ανταγωνισμου. και βεβαια απο τα χανια θα πετανε απλως για εξωτερικο οι κρητικοι γι αυτο βαζει προσφορα 8 ευρω . για να ανοιξει δουλειες με επιβατες απο ελλαδα κι οχι για να φερει κοσμο απο ευρωπαικες χωρες.
        • KALA KRASIA
          KALA KRASIA20/12/2012 11:52:00 πμ
          ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ?ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΔΩ?ΕΛΕΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ?ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΙ?ΒΑΣΙΚΑ ΣΤΙΣ ΒΡΥΞΕΛΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ Η RAYANAIR ΨΕΥΤΗ. ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ.ΞΕΧΩΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ Η Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ?ΤΕΛΟΣ ΔΗΛΑΔΗ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΕ ΑΔΕΙΑ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΕΞΩ Κ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ 8 ΕΥΡΩ.ΡΕ ΦΙΛΕ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ?
        • Ρε ανεγκέφαλε απο το μυαλό σου τα βγάζεις όλα αυτά
          Ρε ανεγκέφαλε απο το μυαλό σου τα βγάζεις όλα αυτά 20/12/2012 7:11:00 μμ
          ή στα υπαγορεύει το αφεντικό σου; βρε άντε να χαθείς που μέχρι χτες μας έλεγες ότι τα Χανιά και η Θεσσαλονίκη διώχνουν την Ράιαναιρ.
      • ΛΑΘΟΣ
        ΛΑΘΟΣ20/12/2012 11:36:00 πμ
        Η ΒΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΜΝΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΊΝΟΥΝ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ
      • ΝΙΚΟΣ
        ΝΙΚΟΣ20/12/2012 1:23:00 μμ
        Η RYANAIR ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΣΗ Η ΚΩ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ.ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΕΡΑΣΚΛΗ-ΣΗΦΑΚΗ.ΜΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ.
      • ΜΠΡΑΒΟ ΔΗΜΑΡΧΕ
        ΜΠΡΑΒΟ ΔΗΜΑΡΧΕ20/12/2012 1:48:00 μμ
        ΔΙΩΞΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ.ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ.ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΤΑΒΛΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΤΗΣ ΑΙΓΛΗΣ.
      • Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑ;
        Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑ;20/12/2012 1:51:00 μμ
        ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΤΟ ΝΗΣΙ.
      • Ryanair
        Ryanair20/12/2012 2:11:00 μμ
        Καλύτερα τα Χανιά της Κρήτης παρά οι Χάνοι της Δωδεκανήσου..
      • Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ  ΔΕΝ ΜΙΛΑ
        Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑ20/12/2012 2:29:00 μμ
        ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ.
        • KVS
          KVS20/12/2012 11:16:00 μμ
          ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΥ Ο ΜΠΑΛΑΛΑΚΟΣ?ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΜΟΜΟ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ
      • Η ΒΑΣΗ ΤΗΣ....
        Η ΒΑΣΗ ΤΗΣ....20/12/2012 3:04:00 μμ
        ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΗ ΛΕΡΟ..ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΛΟΙ ΕΠΡΕΠΕ ΗΔΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ..
      • ΕΠΩΝΥΜΟΣ
        ΕΠΩΝΥΜΟΣ20/12/2012 3:59:00 μμ
        ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΤΗΣ ΑΒΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΤΟΜΑΤΑΚΙ ΣΕ ΝΤΕΝΕΚΕ!! Ε ΝΤΕΝΕΚΕΔΕΣ!!!!!
      • POU EINAI I SYMPRAXI OEO...
        POU EINAI I SYMPRAXI OEO...20/12/2012 4:11:00 μμ
        POU EINAI H SYMPRAXI TWRA. MONO NA VGAINEI KAI NA VRIZEI TO DIMO KAI TO EPIMELITIRIO XEREI
      • ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ
        ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ20/12/2012 4:12:00 μμ
        Η ΚΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ! ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΣΗ ΤΗΣ ΓΗΣ!
      • ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ
        ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ20/12/2012 4:15:00 μμ
        ΒΑΣΗ ΓΙΑ....ΠΙΤΣΑ ΘΕΛΕΤΕ?????
      • Ερχονται τα A380!
        Ερχονται τα A380!20/12/2012 4:21:00 μμ
        Με βάση ασφαλείς πληροφορίες, ο Μηνάς έχει κλείσει την EMIRATES, όχι μόνο να σταθμέυουν τα αεροπλάνα της στην Κώ, αλλα και για βάση συναρμολόγησης, βαψίματος και πλυσίματος. Έχει δε για τον λόγο αυτό διαθέσει τα συνεχόμενα δωμάτια 212 και 214 έτσι ώστε να στεγάζονται άνετα τα νέα Airbus 380.
        • Μπα έχεις δουλέψει στο Cosmopolitan φίλε;
          Μπα έχεις δουλέψει στο Cosmopolitan φίλε;20/12/2012 7:14:00 μμ
          Πολλές λεπτομέρειες των δωματίων γνωρίζεις.
      • ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
        ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 20/12/2012 4:23:00 μμ
        ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΣΤΕ ! ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΣΩΘΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΩΣ ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΕΔΩ ΘΑ ΣΤΑΘΜΕΥΟΥΝ.
      • ΠΙΟ-ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ! ! !
        ΠΙΟ-ΠΙΟ ΕΠΩΝΥΜΟΣ! ! !20/12/2012 4:24:00 μμ
        ΔΙΩΞΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ!!!!!!!!!!
      • ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΩΘΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΩΣ ?
        ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΩΘΕΙ ΜΟΝΟ Η ΚΩΣ ?20/12/2012 4:25:00 μμ
        ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΑΓΙΑΣ ΟΥΤΕ ΟΙ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΞΕΡΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ.
      • Η ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΤΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
        Η ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΤΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 20/12/2012 4:29:00 μμ
        ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ Η ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ. Η ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΤΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΡΕΚΟΡ.
      • moys taktas
        moys taktas20/12/2012 5:20:00 μμ
        βρε παιδια μια ερωτηση εχω μονο... τελικα τι σας χαλαει...? δεν θελατε ολλοι να ερθει εχει πτησης η ryanair στην κω δεν την εχουμε.... την εχουμε αρα παμε παρακατω, τωρα εαν εκανε βαση στην κρητη η σε αλλο μερος τις ελλαδας που ειναι το προβλημα σας.. ας δουμε εμεις τι εχουμε εδω και τι μπορουμε να κανουμε με αυτα. π.χ διαβασα καποιος ειπε για αβικο, ας τα φτιαξουμε αυτα που εχουμε, στην λαμπη ας γινουν μαγαζια η κατι αλλο που χρειαζετε το νησι, για το παμε ποιο ψηλα...
      • ΚΑΛΑ
        ΚΑΛΑ20/12/2012 6:38:00 μμ
        ΡΕ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΡΕ ΨΩΝΑΡΕΣ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΓΙΝΕ Η ΚΩΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ,ΧΑΜΟΥΡΑΜΠΙΔΕΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ,ΒΛΗΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΨΟΥΛΙ,ΞΟΥΡΑΦΙΑ ΑΠΟ ΣΑΠΟΥΝΙ,ΖΩΑ ΕΕΕΕ ΖΩΑ,ΒΛΑΚΕΣ, ΗΛΙΘΙΟΙ,ΧΑΙΝΤΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΤΟΜΑΤΑΚΙ
      • ΠΡΟΣ MOYS TAKTAS
        ΠΡΟΣ MOYS TAKTAS20/12/2012 6:48:00 μμ
        ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ 106 ΠΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΤΗΝ ΚΩ 16 ΠΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΗΣ ΚΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΟΡΑΜΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • ΜΑΡΙΟΣ
        ΜΑΡΙΟΣ20/12/2012 7:18:00 μμ
        ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΩΣ...ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕ...ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΑΝΟΥΣ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΧΑΝΟΥΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΣΙΜΠΙΜΑ..ΑΡΧΗΣΤΟΙ..ΟΥΣΤΒΡΕΙΤΕ 2-3 ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΙΩΣΕΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΙΜΕΣ..ΒΑΛΤΕ ΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.ΑΤΟΜΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ.ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΧΑΝΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ..ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΥΝ..ΟΥΣΤ ΑΛΛΗ ΜΙΑ
        • ΓΟΣΤΑΡΩ ΜΑΡΙΕ
          ΓΟΣΤΑΡΩ ΜΑΡΙΕ20/12/2012 7:33:00 μμ
          ΕΙΣΑΙ ΑΡΧΟΝΤΑΣ
      • ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ
        ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ20/12/2012 7:59:00 μμ
        ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟ,ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ,ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ,ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ,ΠΥΛΙ,ΜΑΡΜΑΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΟΥΝ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΠΩΣ ΣΩΘΗΚΕ Η ΠΟΛΗ.ΡΩΤΗΣΤΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΕΤΕΧΟΥΝ.
      • kala krasia
        kala krasia20/12/2012 8:11:00 μμ
        Τωρα ρουφατε το ...... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ..... ?????? ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ...ΜΠΡΑΒΟ ΔΗΜΑΡΧΕ... ΜΠΑΛΑΛΗ ΕΧΕΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..ΓΙΑΤΙ..ΓΙΑΤΙ....
      • Romaios
        Romaios20/12/2012 9:45:00 μμ
        Sthn Kw eprepe na ginei to El. Vevizelos, h pista ths formula 1, h gefura rio - antirio eprepe na htan kw -kalumno, to metro giati na ginei athina kai oxi sthn kw, to stadio Karaiskaki EPREPE na htan sthn Kw..Thn epomenh fora psifizw Kiritsi gia na exw kai tous epomenous Olumpiakous agones sthn KW!!!!!
      • Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
        Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ20/12/2012 10:01:00 μμ
        ως πότε θσ κρύβεται;
        • ΓΙΑΤΙ
          ΓΙΑΤΙ20/12/2012 11:21:00 μμ
          ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΙ Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ?ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΩ 2 ΧΡΟΝΙΑ?ΑΠΛΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΗΘΕΙ Ο ΚΑΙΣΕΡΡΛΗΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ .ΤΩΡΑ ΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟΝ ΧΑΤΖΗΚΟΥΜΗ....
      • ayto
        ayto20/12/2012 11:05:00 μμ
        ειναι το οραμα του δημαρχου για την κω σκοταδισμος κοματοκρατια υπαναπτηξη τετοια ευκερια δεν θα ξαναβρεθει αυτες οι ευθηνες ειαναι μεγαλες δεν μπορει να πεζει κανεις με το μελον των πεδιομας εδω και τωρα να αποδωθουν ευθηνες
      • ΜΠΑΡΜΠΑ-ΣΟΥΛΗΣ
        ΜΠΑΡΜΠΑ-ΣΟΥΛΗΣ21/12/2012 11:44:00 πμ
        ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΥΣΤΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ!!!!
      • ブレス アクセサリー
        ブレス アクセサリー23/10/2013 5:09:00 πμ
        ブレスレット chan luu ブレス アクセサリー http://www.michaelkorsxonlinestore.com/皮革-yhdynv2-15.html
      • puma japan