ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      Δήμος Κω για Ryan Air: "Μέσα σε μία μέρα ήθελαν να υπογραφεί συμβόλαιο 180 χιλ. ευρώ... Μέχρι τις 9 Μαΐου ήταν άγνωστο στο Δήμο το ιστορικό της υπόθεσης..."


      Μετά την εμμονή της Ryanair να υπογραφεί άμεσα και εντός μίας ημέρας ένα συμβόλαιο συνεργασίας με το Δήμο της Κω ύψους 180 χιλιάδων ευρώ που παρέμενε άγνωστο μέχρι και τις 9 Μαΐου 2012 τόσο στη Δημοτική Αρχή όσο και στις υπηρεσίες του Δήμου και παρά τις επανειλημμένες προσπάθειες του Δημάρχου και του Αντιπροέδρου του Επιμελητηρίου να υπάρξει συνάντηση των ενδιαφερομένων μερών για τη διευθέτηση του ζητήματος που προέκυψε, εν αγνοία του Δήμου και του Επιμελητηρίου, η Ryanair προέβη στην ανακοίνωση ακύρωσης των πτήσεων της του Οκτωβρίου 2012.

      Ο Δήμαρχος Κω μετά από αυτή την εξέλιξη απέστειλε την ακόλουθη 4η επιστολή στην Αεροπορική Εταιρεία αγνοώντας το ύφος, το περιεχόμενο και το ιστορικό της υπόθεσης και της εξέλιξής της, που παρέμενε άγνωστο στο Δήμο της Κω μέχρι και την 9η Μαΐου, προκρίνοντας το συμφέρον του νησιού και των επιχειρηματιών του.

      «Με λύπη πληροφορηθήκαμε πως η εταιρεία σας αποφάσισε να διακόψει τις πτήσεις της προς την Κω από τις 2 Οκτωβρίου 2012.

      Μας λυπεί επίσης το γεγονός πως μεταφέρετε την ευθύνη αυτής της εξέλιξης στο Δήμαρχο της Κω, με τον οποίο ως μοναδικό εκπρόσωπο του Δήμου της Κω, ουδέποτε συναντηθήκατε και ουδέποτε συζητήσατε μαζί του το πρόγραμμα συνεργασίας σας με τον Δήμο της Κω.

      Καθώς θεωρούμε πως οι πτήσεις της Ryanair στην Κω αποτελούν ένα επιπλέον εργαλείο ανάπτυξης του νησιού μας επαναλαμβάνω, για 4η φορά, την πρόσκλησή μας για μία τριμερή συνάντηση με τους εκπροσώπους σας, τους εκπροσώπους του Δήμου μας και τους εκπροσώπους του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου.

      Όπως επανειλημμένα σας έχω αναφέρει στις επιστολές μου στόχος αυτής της συνάντησης είναι η διευθέτηση των γραφειοκρατικών και νομικών αγκυλώσεων για την συνεργασία μας για το 2012 και παράλληλα η έγκαιρη εκκίνηση μιας νέας συμφωνίας για τα προσεχή έτη.

      Ελπίζουμε πως δεν θα αρνηθείτε εκ νέου την πρόσκλησή μας.

      Αναμένουμε να σας φιλοξενήσουμε στην Κω».

      ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΩ

      • Τελευταία Ενημέρωση: 19/5/2012 10:07:04 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Ryan Air,εταιρειες χαμηλου κοστους,ΕΒΕΔ,Ενιαιος φορεας τουρισμου,Ryan air καταγγελει Δημαρχο Κω
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • KEFALIANOS
        KEFALIANOS 18/5/2012 12:21:00 πμ
        180 XIL EVRO RE LAMOGIA NA TA DOSEI O DIMOS NA KANH KATI GIA TIN KW OLH OXH GIA TIS Ryan Air: MOY PAS FERNH OLOYS TOYS KSEVRAKOTOYS K H PIO POLH PANE KALIMNO K TOYRKIA APO TOYS 100 H 70 PANE KALIMNO H 2O TOYRKIA K H 10 MENOYN KO NA MIN DOSH LEFTA O DHMOS TIS KW AN EINE NA DOSOYN K H PSEFTES H KALIMNI ANTE NA DOYME K AFTI LAMOGIA OLH SAS
        • ΠΡΟΣ KEFALIANO..
          ΠΡΟΣ KEFALIANO..18/5/2012 12:36:00 πμ
          ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΙ, ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ? ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΤΑ'ΧΕΙΣ.
          • ελα ομως που ο κεφαλιανος τα λεει
            ελα ομως που ο κεφαλιανος τα λεει18/5/2012 1:28:00 μμ
            σωστα και μαλλον ολοι εσεις που νομιζετε οτι ξερετε απο τουρισμο ειστε βαθια νυχτομενοι !
        • dodekanisios
          dodekanisios18/5/2012 9:30:00 πμ
          Kefaliane, mi vlepeis oli mera tin kalymno apo to xorio sou....... tha xalaseis kai esi..... gidovoske obrela
      • ΚΩΣ
        ΚΩΣ18/5/2012 12:28:00 πμ
        ΡΕ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΧΟΝΤΡΑ ΕΚΒΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΠΙΣΗΣ.ΔΗΜΡΧΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ EASY JET NA DOYME META
        • ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΥΣ?
          ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΦΟΡΟΥΣ?18/5/2012 2:14:00 πμ
          Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΚΩ, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΤΕΛΗ? ΑΠΑΙΤΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΩΝ ΩΣ ΣΥΝΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΣΤΗΝ RYAN AIR. HMAΡTON, ΔΗΛΑΔΗ.
        • ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ EASY JET!
          ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ EASY JET!18/5/2012 3:13:00 μμ
          ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ Η TUI?????????? ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΕΔΙΩΞΑΝ ΚΑΙ ΤΗ RYAN AIR!!!!!! ΞΥΠΝΑΤΕ ΚΩΤΕΣ!!!!!!
      • χαχαχαχαχαχ
        χαχαχαχαχαχ18/5/2012 12:30:00 πμ
        180χιλιαδες?????χαχαχαχχα εδω ρε τραχανα δινεις 100 στη συμμαχια και κολλησες στα 80 παραπανω????ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΠΑΝΤΡΕΟΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΞΥΝΟ...ΘΑ ΣΕ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ
        • αποτυχημένο μοντέλο
          αποτυχημένο μοντέλο18/5/2012 9:25:00 πμ
          το καλύτερο μοντέλο ήταν ο Σιδερένιος, η Κουμπάρα, ο Αξά και ο Ακατανόμαστος
      • ΠΟΣΕΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.?
        ΠΟΣΕΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ.?18/5/2012 12:31:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ? ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ. ΝΑ ΦΑΝΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΟΙ, ΘΕΛΟΥΝ. ΔΩΣΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΘΕΙ Η ΠΑΡΤΙΔΑ.
        • ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ
          ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ18/5/2012 5:48:00 μμ
          ΕΧΕΤΕ ΣΤΕΙΛΕΙ 4 ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΠΟΙΕΣ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ; ΔΩΣΤΕ ΣΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΤΗΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΜΑΣ. ΑΣ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΠΕΞΕ Ο ΚΑΘΕ ΦΟΡΕΑΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΦΤ, ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ, ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ ΚΩ ΚΑΙ ΡΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΥΠΟΥΡΓΟ. ΠΟΙΟΣ Ο ΡΟΛΟΣ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ; ΕΚΑΝΑΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ Ή ΑΠΛΑ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΑΝΑΨΥΧΗΣ;
      • xwris
        xwris18/5/2012 12:39:00 πμ
        ton nikitiadh me to makaroni tha psaxnte tous touristes sta dodekanisa
      • ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ, ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ..!
        ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ, ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ..!18/5/2012 12:42:00 πμ
        ΔΙΝΕΙΣ 180.000 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙΣ, ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ, 85 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ. ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ? ΔΙΝΕΙΣ ΠΕΤΑΛΙ ΑΠΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΚΑΟ ΠΕΡΝΕΙΣ FERARI, ΔEN THN ΘΕΛΕΙΣ? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.!
      • AN ΧΑΘΕΙ Η ''RYAN AIR''........
        AN ΧΑΘΕΙ Η ''RYAN AIR''........18/5/2012 12:48:00 πμ
        ....... ΨΑΞΕ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΛΑΓΟΥΜΙ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΣ, ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΣΟΥ.! ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ.? ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΗΣΕΙ.!
      • απορια
        απορια18/5/2012 12:54:00 πμ
        ποιος ο λογος να δωσουμε 180 χιλιαρικα στη ryan air?τους δινουμε αεροδρομιο που εκτος απο τη ροδο δεν υπαρχει αλλο στα γυρω νησια,τους δινουμε το brand name kosisland και ενα τεραστιο πελατολογιο απο επαναλαμβανομενους τουριστες απο τη δεκαετια του 60 και θελουν και λεφτα.αυτη ειναι η λαθος πολιτικη του νησιου μας.θελεις Κω φιλε?θα πληρωσεις γιατι υπαρχει ζητηση.αυτοι σε λιγο θα ζητανε και [email protected]
        • .............
          .............18/5/2012 10:18:00 πμ
          ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Κ ΚΑΤΙ.ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΦΙΛΕ?ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΛΑΓΗ.ΔΙΝΕΙΣ ΠΕΡΝΕΙΣ...ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΜΟΝΟ.ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ.....ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ.ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΑΠΕΝΑΝΤΥ ΕΧΕΙ ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ.
      • ΥΠΕΓΡΑΨΕ  ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ  ΧΑΡΤΙ, ΤΩΡΑ.
        ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ, ΤΩΡΑ. 18/5/2012 12:56:00 πμ
        ΠΟΣΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ? ΚΙ'ΑΛΛΕΣ? ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΟΥΣ. ΕΝΑ ΞΕΡΩ ΕΓΩ, ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΥΜΩΣΕΙ, ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ.
      • ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ, ΕΝΤΟΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ?  ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?
        ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ, ΕΝΤΟΣ ΜΙΑΣ ΜΕΡΑΣ? ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?18/5/2012 1:05:00 πμ
        ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ, ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΗΝΕΣ, ΟΛΗ Η ΚΩΣ ΤΟ ΞΕΡΕΙ! ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ? ΑΛΛΑ, ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ, ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΜΥΑΛΟ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ?
      • MIKES
        MIKES18/5/2012 1:08:00 πμ
        Ο Δημος της Κω ,πρεπει να ζητησει να συμβαλλει και ο Δημος της Καλυμνου οικονομικα για την Ryanair . Οι μισοι επιβατες που ερχονται με το αεροσκαφος εχουν τελικο προορισμο την Καλυμνο ! Επομενως ο κ.Διακομιχαλης θα πρεπει να σταματησει να σφυριζει αδιαφορα και να βοηθησει και αυτος ,ωστε να μην σταματησει τα δρομολογια η εταιρεια .
      • ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ..
        ΘΑ ΣΟΥ ΒΡΩ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ..18/5/2012 1:13:00 πμ
        .. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ, ΟΝΟΜΑΣΕ ΤΗΝ ''ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ OMAΔA ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΣΥΝΔΙΑΦΗΜΗΣΗ'' ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΚΑΙ Η RYAN AIR.
      • ΜΗ ΖΩΡΙΖΕΣΤΕ
        ΜΗ ΖΩΡΙΖΕΣΤΕ18/5/2012 1:20:00 πμ
        Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΡΗ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙΙ ΤΑ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΟ ΣΕΞ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΠΑΡΙΑΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΟΥΜΕ ΛΕΥΚΕΣ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΝΤΑΒΑΤΖΗ. ΑΡΑΓΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΟΑ ΟΙ ΤΟΥΡ ΟΠΕΡΑΤΟΡΣ Ή ΜΗΠΩΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΜΑΙ ΑΓΙΟΙ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ. ΑΦΗΣΤΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΣΚΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.
        • Κάνεις λάθος ΜΗΝ ΖΩΡΙΖΕΣΤΕ.
          Κάνεις λάθος ΜΗΝ ΖΩΡΙΖΕΣΤΕ.18/5/2012 1:44:00 πμ
          'Αλλοι προορισμοί δίνουν γη και ύδωρ. Η κεφαλονιά δίνει 85,000 Ευρώ για δύο μόνο πτήσεις την εβδομάδα που έχει. Εμείς για τόσες που έχουμε την εβδομάδα, δεν είναι τίποτα τα 180,000 Ευρώ.
          • ΠΡΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ
            ΠΡΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ18/5/2012 2:24:00 πμ
            ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΜΟΥ ΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑΜΩ ΕΝΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΞΤΟ. ΩΣΤΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΨΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ. Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΕ ΤΗΜ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΥΠΟΓΡΑΦΕΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙΣ ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΕΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΧΩΡΙΣ ΛΕΦΤΑ ΠΕΤΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΟΚΤΩΒΡΗ
          • συγκριση
            συγκριση18/5/2012 7:39:00 πμ
            συγκρινεις ρε φιλε την Κω με την Κεφαλλονια; τι ειναι η Κεφαλλονια και τι η Κως με το brand name δεκαετιών στον Ευρωπαϊκό τουρισμό. Η Ryan Air θα επρεπε να πληρωνει για να πετα στην Κω και οχι να την πληρωνουμε
      • ,,,,,,,
        ,,,,,,,18/5/2012 1:21:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΚΙΕΣ ......ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΗΞΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!! ΜΗ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!!!!!!! ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΙΛΗΣΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΑΚΟΜΑ ΠΗΓΑΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΟΥΝ ??? ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ....ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ ΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΝΑ ΠΩ ,,,,ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑΝ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΡΗΣΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,,,,ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!! ΑΙΣΧΟΣ!!!!!!!!!!!
      • καταστροφη
        καταστροφη18/5/2012 1:24:00 πμ
        απο τους 50 τουριστες που εχω στο εστιατοριο μου καθε μερα οι 40 ειναι με ryanair!!!!!! βγαλτε εσεις συμπερασμα... εαν τους χασετε χαθηκατε και εσεις!!!! θα φατε χχχ απο ολους!!!! ξυπνηστε επιτελους ρεεεεεεε
      • kwos poliths
        kwos poliths18/5/2012 1:48:00 πμ
        plhrwste bre axroistoi ta 180!!me authn tha meinei se ligo mono to nhsi,ta dialusane ola oi axroistoi ntroph kai krima oti kalutero eide h kws ta teleueia xronia....makri na meinei,einai aparathth gia emas kai to nhsi
      • ΑΝ ΦΥΓΕΙ,  ΧΑΘΗΚΑΜΕ.
        ΑΝ ΦΥΓΕΙ, ΧΑΘΗΚΑΜΕ.18/5/2012 1:51:00 πμ
        ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΞΤΡΑ ΠΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ. ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ, ΠΛΑΝΟ Κ.Τ.Λ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
      • aa
        aa18/5/2012 2:09:00 πμ
        kerase tous kana whisky na goystaroyne....xereis apo ayto poy pineis kai kaneis synexeis makakies!!!!!!
      • Κύριε Καίσερλη...
        Κύριε Καίσερλη...18/5/2012 2:17:00 πμ
        Μέχρι στιγμής έχετε λειτουργήσει σαν ᾽καταστροφέας᾽στον τόπο. μπορεί κάποιος, εσείς ή κάποιος άλλος, να πει το αντίθετο; ... Παρακαλώ...
        • ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΤΕ
          ΤΙ ΣΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΤΕ18/5/2012 2:36:00 πμ
          ΡΕ ΜΑΣΤΩΡΑ Ο ΚΑΪΣΕΡΛΗΣ?? ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΟΡΣΙΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΟ ΕΡΓΟ. ΜΟΛΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ ΟΛΑ ΠΑΛΗ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ. ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ. ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΜΠΑΛΑΚΙΑ ΑΣ ΕΚΟΒΑΝ ΤΙΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ.
          • ?????
            ?????18/5/2012 10:20:00 πμ
            ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ ΦΙΛΕ,ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ.
          • Κατεστραμένος είσαι μάλλον...
            Κατεστραμένος είσαι μάλλον...18/5/2012 1:58:00 μμ
            Όλη την αηδία την παρακολουθούμε από την ημέρα που ανέλαβε ο Καίσερλης φίλε. Μάθε να λές τα πράγματα σωστά. Με τους πρώην δήμους δεν είχαν κανένα πρόβλημα και η συμφωνία είχε κλειστεί κανονικά και χωρίς παρατράγουδα. Από την Ημέρα που ανέλαβε ο Καίσερλης άρχισαν τα προβλήματα....Μην ξεχνάς ότι η εταιρία πάτησε πάνω στο γεγονός ότι ο ΕΦΤ δεν πλήρωσε στην ώρα του.
      • απαράδεκτοι
        απαράδεκτοι18/5/2012 2:29:00 πμ
        όλοι που στηρίζουν την εταιρια και όχι το νησί τους. Μ αρέσει που μερικοί πιστεύουν ότι θα έφερνε 18 εκ ευρώ από τον Σεπτέμβρη και μετα... ΞΥΠΝΗΣΤΕΕΕΕ και μην γίνεστε όργανα των ξένων που θέλουν να φάνε λεφτά για να παίξετε μικροπωλητική
      • δεν θα επρεπε
        δεν θα επρεπε 18/5/2012 2:46:00 πμ
        ποτε να δοθει ουτε ενα ευρω στη Ryanair, τωρα που τους ανοιξε η ορεξη εκβιαζουν.Υπαρχουν αλλες εκατο εταιριες που πετανε στην Κω και δεν εχουν παρει μια ,πολυ μελανι εχει χυθει για αυτη την εταιρια και δεν το αξιζει.
        • ΠΡΟΣ δεν θα έπρεπε.
          ΠΡΟΣ δεν θα έπρεπε.18/5/2012 8:22:00 πμ
          ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ. ΜΗΝ ΡΙΣΚΑΡΕΤΕ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΗΓΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΗΣΙ. ΓΙΑ 180.000 ΕΥΡΩ ΝΑ ΧΑΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ? ΟΙ ΑΛΛΕΣ LOW COST ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΚΟΣΜΟ. Η RYAN AIR ΦΕΡΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΚΑΙ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ ΓΙΑ ΣΥΝΔΙΑΦΗΜΗΣΗ. ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΟ ΕΩΣ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΜΟΝΟ ΥΨΗΛΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟΣ. ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
      • ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑ
        ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΨΕΜΑ18/5/2012 7:42:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ. ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ, ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΟΥ ΣΟΥ ΜΠΑΛΑΛΗ ΓΝΩΡΙΖΕΣ ΤΙΣ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑΧΕΤΕ ΤΣΟΥΓΚΡΙΣΕΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΠΑΛΙ Η ΚΩΣ. ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ. ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ Ο ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΙ Η ΚΑΡΕΚΛΙΤΣΑ, ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ ΟΛΟΣΧΕΡΩΣ. ΑΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟΛΜΑ ΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.......
      • nikos
        nikos18/5/2012 8:06:00 πμ
        σσσσσσσσσσσ ησυχια τωρα εχουμε συνεργατικες ,,, Κως ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
      • KΑΤΙ <<ΤΡΕΧΕΙ>>
        KΑΤΙ <<ΤΡΕΧΕΙ>>18/5/2012 8:08:00 πμ
        ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΕΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ. ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ,Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΡΥΑΝ ΑΙΡ ΣΤΗΝ ΚΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ <<ΚΟΛΗΤΟΣ>> ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΤΗΡΙΞΕ ΔΥΝΑΜΗΚΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ, ΕΚΠΡΩΣΟΠΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ <<ΚΟΛΛΟΣΟΥ>> ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΨΑΧΝΕΙ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΡΥΑΝ ΑΙΡ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΗΣΙ?
      • Απίστευτο.
        Απίστευτο.18/5/2012 8:32:00 πμ
        Δήμαρχε, δίνεις κοντά στα 2 εκατομύρια Ευρώ στις συνεργατικές, χωρις να ρωτήσεις τον λαό και δεν δίνεις 180 χιλιάδες Ευρώ για την ryan air, που θα αφήσει δεκάδες εκατομύρια στο νησί? Αυτά τα χρήματα δεν είναι δικά σου αλλά του λαού και θέλει να μην χαθεί η ryan air.
      • ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ.
        ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ.18/5/2012 8:37:00 πμ
        ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ, ΔΙΝΕΙΣ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΡΓΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΕΤΑΞΕΙ Η RYAN AIR ΣΤΗΝ ΚΩ.
      • ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ.
        ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΟ.18/5/2012 8:42:00 πμ
        ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ. ΘΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.
      • ΠΡΑΚΤΩΡ
        ΠΡΑΚΤΩΡ18/5/2012 8:51:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΧΙΑ. ΑΣΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΓΙΑΠΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΜΑΤΑΚΙ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΑΜΗΛΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΑΠΙΔΙΑ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΣΑΚΚΟΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ. ΠΙΟ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΣΟΥ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ. ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΕΙΘΕΛΕΣ ΑΥΤΟ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.
      • Αντιμαχείτης
        Αντιμαχείτης18/5/2012 9:01:00 πμ
        Συγχαρητήρια στον Δήμαρχο και στον αντιδήμαρχο του τον Μπαλαλή. Ενώ βρίσκονταν σε διαπραγματεύσεις εδώ και 18 μήνες με την Ryanair μόλις τώρα έμαθαν για το ιστορικό της υπόθεσης!!!Δήμαρχε τόσο απροκάλυπτα στηρίζεις τα συμφέροντα των ΄΄φίλων σου΄΄; Λυπάμαι αυτούς που πίστεψαν σε σένα!!
      • ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΥΧΟΣ
        ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΥΧΟΣ18/5/2012 9:12:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΠΑΡΑΙΤΗΣΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ.ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ.ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ ΤΟ ΝΗΣΙ.Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΥΧΟΙ ΤΑΒΕΡΝΕΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΛΟΙΑΡΙΑ Κ.Λ.Π. ΔΕΝ ΣΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟ.ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΜΠΕΛΟΣΚΥΛΑΚΑΙ ΚΥΤΑ ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΚΩ.ΑΥΤΟΙ ΠΑΝΕ ΤΟ ΝΗΣΣΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΞΕΧΕΙΛΗΣΕ.
      • kωος
        kωος18/5/2012 9:40:00 πμ
        Εργάζομαι στο αεροδρόμιο της Κώ.Απορία μου η εξής.Οταν υπάρχουν δεκάδες αεροπορικές εταιρίες χαμηλού κόστους όπως Eazy Jet,Transavia, Air Berlin κ.ο.κ γιατί ποτέ δεν έγινε κάποια προσέγγιση με αυτές,να δούμε τέλος πάντων αν υπάρχει ενδιαφέρον και ποιές είναι οι απαιτήσεις τους,αντι να μιλάμε πρωί, μεσημέρι, βράδυ για την Ryanair λές και δεν υπάρχει άλλη εταιρεία στον κόσμο
        • ryan air =ferrari
          ryan air =ferrari18/5/2012 5:12:00 μμ
          ρε φιλε ολες αυτες μαζι δεν κανουν μια ryan air!!!! ξυπνα λιγο ειναι η μεγαλυτερη στον κοσμο αυτη τη στιγμη σε επιβατες
          • ryanair και κάπαρη χλωρή
            ryanair και κάπαρη χλωρή18/5/2012 9:21:00 μμ
            ...
      • ΜΝΗΜΗ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ.....
        ΜΝΗΜΗ ΧΡΥΣΟΨΑΡΟΥ.....18/5/2012 9:48:00 πμ
        ΞΕΧΝΑΤΕ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΦΡΑΓΚΑ ΤΗΣ ΤUΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΤΟΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ...ΤΟ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟ ΥΝ ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ...Η ΩΡΑ ΗΡΘΕ...ΕΜΕΙΣ ΟΜΩΣ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΨΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΒΗ ??????????
      • Dhmarxe..
        Dhmarxe..18/5/2012 9:50:00 πμ
        Dimarxe, o kosmos einai frkarismenos mazi sou. Mas koroideueis; Dose ta xrhmata tora.
      • PROS 19
        PROS 1918/5/2012 9:52:00 πμ
        TOTE NA PLHRVSEIS ESY TIN RAYANAIR GIATI EGO DEN EXO KANENA EGO EXO MONO PELATES APO THN TUI
      • ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ
        ΤΟΥΡΙΣΤΑΣ18/5/2012 9:54:00 πμ
        Η προχειρότητα και η ανικανότητα σε όλο της το μεγαλείο. Από την αρχή την δουλεύουμε την εταιρία όταν ο ΕΦΤ δεν πλήρωσε την δόση του στην ώρα του και καθυστέρησε 8 μήνες και τα έδωσε μόνο αφού η εταιρία έσπασε το συμβόλαιο. Μετά άρχισαν μια διαδικασία συζητήσεων πότε ο ένας πότε ο άλλος χωρίς κοινή γραμμή. Με μια τόσο μεγάλη εταιρία με μια τόσο ιδιαίτερη οικονομική διαχείρηση πας οργανωμένα. Ο Καίσερλης απλά δεν τον ενδιέφερε.....
      • Ξενοδόχος
        Ξενοδόχος18/5/2012 9:55:00 πμ
        Δεν βλέπω τον Μπαλαλή πουθενά. Που κρύβετε? Γιάννη? Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μας πείς γιατί σε ψηφίσαμε? Τι στο καλό. όλες οι ψήφοι ήταν του Νικιτιάδη? Τι κάνεις Μπαλαλή? Βγές από το λαγούμιι και αντιμετώπισε την κατάσταση. Μαντάρα τα έκανες.
      • TUI
        TUI18/5/2012 9:57:00 πμ
        Εμ... τι περίμενες? Τυχαίο ότι η όλη ιστορία έσκασε μόλις μία μέρα μετά την επίσκεψη της TUI στο νησί? Μήπως και στο τραπέζι με τους Γερμανούς Δημοσιογράφους αυτό δεν συζητούσαν?
      • ALEX     ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ
        ALEX ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ18/5/2012 10:10:00 πμ
        ΕΠΕΙΔΗ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ.1.Η ΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ.2.Η ΔΟΜΗ ΤΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ.3.ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΧΑΜΗΛΟΥ ΚΟΣΤΟΥΣ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ(T.U.I.)ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ.4.ΠΗΡΕ ΑΝΑΣΑ Η ΑΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΦΥΞΙΑ ΤΩΝ ALL IN.5.ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΣΕΖΟΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ ΙΣΩΣ 2 ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.6.ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΟΣΟΥΝ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΜΠΙΣΤΟΛΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΤΑΦΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ.
      • ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ .....
        ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ .....18/5/2012 10:20:00 πμ
        ....ΑΝΙΚΑΝΟΣ ΑΝΡΘΡΩΠΟΣ!ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΑΝΤΡΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΦΤΙΑΞΑΤΕ!!...........ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΤΕ ΓΙΑ ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ!
      • ALEX      ΣΥΝΕΧΕΙΑ
        ALEX ΣΥΝΕΧΕΙΑ18/5/2012 10:21:00 πμ
        ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΗΤΕ ΠΟΣΑ ΛΕΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΘΕΝ ΧΡΕΟΚΟΠΙΑ ΤΩΝ ΤΟΥΡ.ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ.ΒΡΗΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΚΟΠΙΜΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΧΑΡΙΝ ΚΑΠΟΙΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΩΝ Η ΜΕΓΑΛΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΟΡΓΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ.ΚΥΡΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ.ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΚΩΑΚΟ(ΟΛΟ ΤΟ ΝΗΣΙ)ΛΑΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.ΑΝ ΕΧΕΤΕ PLAN B ΚΑΤΑΘΕΣΤΕΤΟ.
      • ΠΟΛΙΤΚΗ ΞΕΦΤΥΛΑ!
        ΠΟΛΙΤΚΗ ΞΕΦΤΥΛΑ!18/5/2012 10:30:00 πμ
        ΞΕΠΟΥΛΙΕΤΕ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΣ Η ΑΜΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΙΣ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ!ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ!ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ?ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΔΙΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΜΕΡΑ??????ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ??????ΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ -4-!!ΦΟΡΤΗΓΑ ΚΑΙ......ΣΥΝΕΧΕΙΖΟΥΝ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!
      • ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
        ΞΥΠΝΑΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!18/5/2012 10:33:00 πμ
        ΦΟΡΤΟΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΜΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΥΣ!!!!!!ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΗΘΕΙΣΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!
        • ayth
          ayth18/5/2012 4:49:00 μμ
          h ammos pou lete exei ftasei kai poyliete mexri kai sthn kefalo!!!!!!!Apo dimotiko symboulo!!!!!!!mantepste poios einai!!!!!!!!!!
      • ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΜΑΖΙ
        ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΟΦΟΙ ΜΑΖΙ18/5/2012 10:45:00 πμ
        ΡΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΧΙ ΝΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ.ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ....ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΜΙΑΛΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ.
      • ΓΙΑ ΑΜΜΟ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ
        ΓΙΑ ΑΜΜΟ ΚΑΡΔΑΜΕΝΑΣ18/5/2012 10:48:00 πμ
        ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ.
      • ΛΥΠΑΜΑΙ...
        ΛΥΠΑΜΑΙ...18/5/2012 10:50:00 πμ
        Η ΡΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΟΠΛΟΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ. Η ΚΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΜΕΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΤΗΣ RYANAIR ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ Η ΑΓΟΡΑ.ΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΠΤΗΣΕΙΣ ΤΗΣ RYANAIR ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΕΡΜΑΙΟ ΤΗΣ TUI ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΚΒΙΑΣΜΩΝ ΚΑΘΕ ΜΕΓΑΛΟΠΡΑΚΤΟΡΩΝ.ΟΛΟΙ ΠΑΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΤΑΝΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΘΙΓΓΑΝΟΥΣ. Ε Λ Ε Ο Σ ! ! !
      • ΚΩΣ
        ΚΩΣ18/5/2012 10:54:00 πμ
        ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΔΙΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ!!!ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΥΧΑΝΗ ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΔΙΔΙΑ??????
      • ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΙΜΑΣ..
        ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΙΜΑΣ..18/5/2012 10:57:00 πμ
        ΔΗΜΑΡΧΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ? 09/05 ΤΑ'ΜΑΘΕΣ ΕΣΥ? ΔΕΝ ΥΠΟΦΕΡΕΣΑΙ ΠΙΑ.
      • ΚΡΙΤΗΣ
        ΚΡΙΤΗΣ18/5/2012 11:02:00 πμ
        Υπαρχουν 160.000 ευρω για να τα φανε ο γιος του, η κορη του άλλου, ο φιλος της, ο γιος του..., η νυφη του .... και αλλοι κολλητοι.ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΩΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ;;;;;;;;;;;;;;;
      • Αν χαθεί..
        Αν χαθεί..18/5/2012 11:06:00 πμ
        Αν χαθεί η ryan air, τι θα πεις στον κόσμο? Πως μπορείς και παίρνεις τέτοιο ρίσκο? Υπέγραψε το χαρτί τώρα. Και πρότεινε και έξτρα πτήσεις (δώσε παραπάνω χρήματα).
      • μην ξαναστείλεις χαρτί για συνάντηση
        μην ξαναστείλεις χαρτί για συνάντηση18/5/2012 11:20:00 πμ
        υπέγραψε το χαρτί και τέλος, μην καθυστερήσεις δευτερόλεπτο, πλήρωσε
      • ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ  ΄΄ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ΄΄ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΡΓΟΥΣΑΝ ΤΑ ΟΛΑ ΜΕΣΑ;
        ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΄΄ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ΄΄ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΡΓΟΥΣΑΝ ΤΑ ΟΛΑ ΜΕΣΑ;18/5/2012 11:34:00 πμ
        ΚΑΙ ΤΑ ΄ΦΕΣΙΑ΄΄ΤΩΝ ΤΟΥΡ ΟΠΕΡΕΙΤΟΡΣ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΤΙΝΩΝ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΓΑΡΓΑΡΑ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΣΑΙΖΟΝ ΠΟΥ ΟΙ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΙ ΠΑΙΡΝΑΝΕ ΤΟ 50% ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΛΑΜΠ,ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΟΓΩ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗΣ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗΣ ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΄΄ΟΛΑ ΜΕΣΑ΄΄,ΚΕΡΔΟΦΟΡΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΝΙΑ ,ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΑ ΄΄ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ΄΄ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΄΄ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΑ΄΄ΚΑΙ ΄΄ΑΝΤΑΓΩΓΙΣΤΙΚΑ΄΄,ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΓΑΡΓΑΡΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ. ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΦΩΝΑΖΑΝ ΚΑΙ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ
      • ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ
        ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΑΣ 18/5/2012 11:44:00 πμ
        ΠΑΛΙ ΓΑΡΓΑΡΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΚΟΜΜΑΤΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΜΠΕΛΑ. ΠΑΤΡΙΣ, ΘΡΗΣΚΕΙΑ,ΦΑΜΕΛΙΑ. ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΤΟΥ ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΣΤΙΣ ΑΥΤΑΠΑΤΕΣ ΤΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΟΛΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΑ ΛΥΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΄΄ΜΕΣΙΕΣ΄΄,ΑΝΑΘΕΤΟΝΤΑΣ ΤΗ ΄΄ΔΟΥΛΕΙΑ΄΄ Η΄ΣΤΟΝ ΥΨΙΣΤΟ Η΄ΣΤΟΥΣ ''ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ΄΄ Η΄ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΕΚΤΗΜΕΝΟ,ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΥΣ;
      • ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΚΡΑΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ
        ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΕΠΑΝΑΚΡΑΤΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ 18/5/2012 12:40:00 μμ
        Η ΠΡΩΗΝ ΙΔΩΤΙΚΗ,ΚΡΑΤΙΚΟΠΟΙΜΕΝΗ,ΙΔΩΤΙΚΟΠΟΙΜΕΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ. ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΠΟΥ Ο Α.Ω. ΕΙΧΕ ΤΗΝ Ο.Α. ΟΛΟΚΛΗΡΗ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΝΑΕΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΓΕΙΑ ΕΙΧΕ ΤΟΤΕ ΑΞΙΑ 68 ΔΙΣ.Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ 60 ΔΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.ΑΛΛΩΣΤΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΙΧΕ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΕ ΑΝΥΠΟΠΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΤΙ ΄΄Η Ο.Α ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΜΕ ΚΑΚΟΥΛΙΑ΄΄.
      • ΑΛΕΧ
        ΑΛΕΧ18/5/2012 1:34:00 μμ
        ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ TUI ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ???ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΙΧΤΗΚΕ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ.Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΛΗ TUI ΠΡΕΠΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΗ.ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΓΑΤΕ.ΤΣΙΜΠΗΣΑΤΕ ΣΤΗ [email protected]@ΚΙΑ ΤΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΤΕ ΤΟ ΝΗΣΙ.ΛΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΙΣΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ.ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΜΙΣΘΟ.ΟΧΙ ALL IN.ΦΑΤΕ ΤΟΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΥΠΕΡΔΗΜΑΡΧΟ ΣΑΣ
      • ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ
        ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ18/5/2012 1:36:00 μμ
        ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΔΙΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΡΑΧΜΕΣ,ΔΟΛΛΑΡΙΑ ΗΠΑ ΗΤΑΝ.
        • ...AND YOUR SONG ,AS WELL,WHICH IS THE SAME SONG
          ...AND YOUR SONG ,AS WELL,WHICH IS THE SAME SONG18/5/2012 2:47:00 μμ
          AND EVERYONES SONG ,WHICH IS MY VERY SONG.
      • ΗΜΑΡΤΟΝ...!
        ΗΜΑΡΤΟΝ...!18/5/2012 1:36:00 μμ
        ΗΜΑΡΤΟΝ, ΓΙΑ 180.000, ΝΑ ΧΑΘΕΙ Η ''RYAN AIR''; ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ? ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 180.000, ΕΙΝΑΙ 130.000 ΣΥΝ 50.000 ΤΟ ΕΒΕΔ. ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ.
      • ΔΗΛΩΣΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ
        ΔΗΛΩΣΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ18/5/2012 1:41:00 μμ
        ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΖΙΟΒΑΝΙ ΜΠΑΛΑΛΗ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΡΑΙΑΝΕΑΡ. ΦΟΡΟΥΣΕ ΓΚΡΙ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΚΑΙ ΚΟΚΙΝΗ ΓΡΑΒΑΤΑ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΘΗΚΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΠΟΝΤΡΟΥΜ-ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΣΧΑΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΣΟΦΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΤΟΥ ΤΗΣ ΑΠΙΘΑΝΗΣ ΔΗΜΑΡΧΙΑΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
      • yianis
        yianis18/5/2012 2:04:00 μμ
        αφου δεν τοΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟΝ ΣΗΦΑΚΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΥΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΘΥ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ
      • XAXAXA
        XAXAXA18/5/2012 2:05:00 μμ
        ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ.ΤΟ ΦΘΗΝΟΠΩΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ Κ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ........ΝΑ ΔΟΥΝ ΠΟΣΟ ΤΟΠΟ ΕΠΙΑΣΕ Η ΨΗΦΟΣ ΤΟΥ ΒΓΑΖΟΝΤΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΚΡΙΣΗ Ο ΜΟΝΟΣ ΣΚΟΠΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ...ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ.ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑΞΙΤΣΙΔΕΣ ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΡΑΣΥΡΘΗΚΑΝ Κ ΑΠΟ ΚΑΚΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΝΑΝΕ ΕΧΘΡΟΥΣ.ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕΠΟΙΟΝ ΘΑ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
        • Τι θα πει στους οδηγούς των Ταξί?
          Τι θα πει στους οδηγούς των Ταξί?18/5/2012 2:15:00 μμ
          Αν χαθεί η ryan air και οι τουρίστες που φέρνει, τι θα πει στους ιδιοκτήτες των Ταξί, που δουλεύουν οι άνθρωποι με τους πελάτες της ryan air, γιατί δεν έχουν transfer με πούλμαν από αεροδρόμειο.
      • NA PATE STON DIAKONO
        NA PATE STON DIAKONO18/5/2012 2:10:00 μμ
        NA OIKONOMATE LAMOGIA KSENODOXOI KAI H KOS NA EXEI ANERGOYS,GIATI PERNETE PAKISTANOYS KAI OTI [email protected]@ MPOREITE NA BREITE,GIAYTO NA MHN KSANARTHI OYTE ENAS TOYRISTAS,STHN KO OSO YPARXOYN ANERGOI NTOPIOI.OYSTTTTTTTTTTTTT RAYNARES
        • ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ,ΦΥΣΙΚΑ,ΤΟΥΣ ΕΞΑΘΛΙΩΜΕΝΟΥΣ
          ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ,ΦΥΣΙΚΑ,ΤΟΥΣ ΕΞΑΘΛΙΩΜΕΝΟΥΣ 18/5/2012 2:57:00 μμ
          ΤΟΥΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΕΔΩ ΒΑΣΕΙ ΣΥΝΘΗΚΩΝ ΠΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ΣΤΑ ΠΛΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΕ (ΔΟΥΒΝΙΝΟ 2,ΣΕΝΓΚΕΝ )ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ...ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΖΑΜΠΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΔΥΝΑΜΙΚΟ,ΕΚΒΙΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΣΚΥΒΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΕΙΔΟΥΣ ΕΞΑΓΩΓΕΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ,Ε ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΓΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
        • ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΡΑΓΕ;
          ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΡΑΓΕ;18/5/2012 4:56:00 μμ
          ΟΣΟ ΕΣΥ ΨΗΦΙΖΕΙΣ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΠΩΣ ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ, ΤΟΣΟ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ. ΠΡΩΤΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ, ΤΩΡΑ ΟΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΙ ΚΙ ΟΙ ΦΙΛΙΠΙΝΕΖΟΙ ΠΟΥ ΤΑΣΣΟΝΤΑΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΚΙΚΗΣ ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΤΑΖΕΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ..
        • ..........
          ..........18/5/2012 5:09:00 μμ
          εσυ οτι κ να γινει αποτυχημενος θα εισαι.περιμενε να βρεξει να φας χορτα.
      • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ
        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ18/5/2012 2:18:00 μμ
        ΚΑΠΟΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΑ Κ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΕΛΕΙΨΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ..Η RUNNAIR ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ ΜΕ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ Κ ΦΘΗΝΩΝ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΩΝ..ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑ ΑΡΑΞΟΥ,ΕΝΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΟΝΔΙΝΟ,ΚΥΠΡΟ,ΜΙΛΑΝΟ!ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΕΧΕΙ ΣΕΙΡΑ Η ΖΑΚΥΝΘΟΣ!ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΟΦΕΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΚΡΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ....
      • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ2
        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ218/5/2012 2:23:00 μμ
        ...ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΥΠΟΨΙΕΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΘΥΣΑΥΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ Κ ΛΕΓΕΤΑΙ RUNNAIR ΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΟΓΟΔΟΤΗΣΟΥΝ...ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΟΚΑΡΧΑΡΙΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΓΡΑΦΕΙΩΝ..ΑΣ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΑ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ!!!
        • Αλέξανδρε, να γειάσει το στόμα σου..
          Αλέξανδρε, να γειάσει το στόμα σου..18/5/2012 3:07:00 μμ
          Εύγε φίλε, το λέω καιρό τώρα. Η ryan air πέρνει εγκαταλελημένα στρατιωτικά αεροδρόμεια, τα φτιάχνει, τα κάνει λουξ και τα αξιοποιεί. Είχε σκέψει να κάνει το δικό μας εγκατελελημένο στρατιωτικό αεροδρόμειο, βάση. Να έχει μόνιμα 6 - 7 αεροπλάνα της στην Κω. Αλλά που οι άρχοντες με όραμα, να την πλησιάσουν και να την στηρίξουν όσο γίνεται ώστε να το πραγματοποιείσει. Ο Δήμαρχος με την στάση του κάνει ότι μπορεί, ήτε από άγνοια, ήτε δεν ξέρω εγώ γιατί, να την μπλοκάρει.
        • ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ
          ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ20/5/2012 10:53:00 πμ
          Επιτελους κάποιος είπε τα πραγματα με το ονομα τους! Συγχαρητηρια για τη άψογη ενημέρωση. Εισαι πολύ διαβασμένος!
      • ΟΤΑΝ
        ΟΤΑΝ18/5/2012 2:45:00 μμ
        Σε μια μέρα μοιραζεις εκατομμύρια στους δικούς σου σε πείραξε οι 180000 δεν ντρεπεστε
      • κατι σαν εμας
        κατι σαν εμας18/5/2012 2:56:00 μμ
        http://www.zougla.gr/greece/article/enas-apelpismenos-dimarxos
      • ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ
        ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΦΕΑ18/5/2012 3:17:00 μμ
        ΔΙΝΕΙΣ 140.000 ΕΥΡΩ ΣΕ 7 ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΕΣ!! ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΔΗΜΑΡΧΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ!!!!
      • μιζα
        μιζα18/5/2012 3:30:00 μμ
        είμαι μικρότερη στον Άραξο και πιό μεγάλη στο Ελ. Βενιζέλος
      • STA TSAKIDIA NA PAH H RANIA RENIA
        STA TSAKIDIA NA PAH H RANIA RENIA18/5/2012 3:36:00 μμ
        KAI OLOS O TOYRISMOS,OI KSENODOXOI TI KANOYNE NA TA BALOYN AYTOI TA LEYTA AMA THELOYNE THN RANIA RENIA,PARA NA PLHRONOYN TOYS MAYROYS POY EXOYN STA KSENODOXEIA TOYS TSAMPA.NA MHN KSANAKOYSO TIPOTA GIAYTHN THN RANIA RENIA,NA MHN ERTHI OYTE ENAS TOYRISTAS,TA THELETE OLA APO TON DHMO.AYTA NA DOSEI O DHMOS NA KANEI PROSLHΨEIS ANERGON,ESEIS OI KSENODOXOI EXETE TROPOYS NA TA KATAFERNETE,DHMARXE DIOKSE THN RANIA RENIA GIATI ANTI NA AFHSOYN LEYTA THA SOY ZHTHSOYN KAI LEYTA GIA NA GYRISOYN PISO STHN PATR
        • ΚΚΚ
          ΚΚΚ18/5/2012 10:11:00 μμ
          ΡΕ ΡΑΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΙΑΤΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ
      • ΠΡΟΣ Γ. ΜΠΑΛΑΛΗ
        ΠΡΟΣ Γ. ΜΠΑΛΑΛΗ18/5/2012 3:45:00 μμ
        ΓΙΑΝΝΗ ΜΠΑΛΑΛΗ....ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΜΙΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗ ΘΕΣΗ....ΛΟΓΙΑ ΑΝΤΡΙΚΙΑ....Η ΡΑΙΑΝ ΑΙΡ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ Η ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΚΟΣΜΟ....ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΚΑΛΑ ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΣ...ΓΙΝΕΣΑΙ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΦΤΙΑΡΙΑ....ΤΩΡΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΜΙΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ....ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ.
      • nick
        nick18/5/2012 3:53:00 μμ
        Emeis oi ellines eimaste autokatastrofiki.
      • ΑΝ  ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ RYAN AIR..
        ΑΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ RYAN AIR..18/5/2012 4:20:00 μμ
        ..NA FYGETE KYRIOI, NA PATE ALLOY..
      • ΡΕ ΚΟΥΡΚΟΥΒΙΑΛΟΙ...
        ΡΕ ΚΟΥΡΚΟΥΒΙΑΛΟΙ...18/5/2012 4:31:00 μμ
        ΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΣΤΗ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΗ ΣΤΡΩΣΕΤΕ??? ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΑΦΗΣΤΕΤΟ!!!ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΗ.....ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΛΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ!!Ε ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!!
      • προς δημαρχο
        προς δημαρχο18/5/2012 5:23:00 μμ
        αντι για επιστολη στειλε λεφτα στην ryan air δεν θελουν επιστολες λεφτα θελουν οι ανθρωποι θα κανω ερανο στο τελος και θα τα στειλω εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • ΤΟΥΡΚΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!
        ΤΟΥΡΚΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!18/5/2012 5:39:00 μμ
        απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι αν δεν τους πληρωση η Κως θα πανε στο bodrum που εχει και καινουργιο αεροδρομιο και προσφερει 300.000 χιλιαρικα!!!!!!!
      • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ3
        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ318/5/2012 5:49:00 μμ
        ME THN RYNNAIR ΟΤΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ Κ ΝΑ ΦΕΡΕΙ,ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΟΔΕΨΟΥΝ..ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΑΞΙ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ,Κ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΝ,Κ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΘΑ ΦΑΝΕ,Κ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΙΟΥΝΕ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΜΙΚΡΟΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΛΕΨΟΥΝ!!ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΘΑ ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΤΟΥΣ!ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΞΕΝΟΔΟΧΟΥΣ Η RYNNAIR ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΑ!!ΕΙΧΑΝ ΠΙΑΣΤΕΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ Κ ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ!Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΚΡΙΝΕΙ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ!!!
      • ΑΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ RYAN AIR..
        ΑΝ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ RYAN AIR..18/5/2012 6:10:00 μμ
        ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΝΥΧΤΑ...
      • alitis-ξενοδοχος
        alitis-ξενοδοχος18/5/2012 6:13:00 μμ
        οσες εταιρειες χαμηλου κοστους ας ερθουν.οσοι εχουν ΑΦΜ στο νησι να συμβαλλουν.ολοι οφελουνται!!!καθε ξενοδοχος να δινει 3 ευρω ανα διανυχτερευση ως συμβολη στη διαφημιση....
      • προς ολους
        προς ολους18/5/2012 6:34:00 μμ
        Μονο η συμμαχια μπορει να λυσει αυτο το μεγαλο προβλημα.....
      • ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥΣ..
        ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥΣ..18/5/2012 6:38:00 μμ
        ..ΚΥΡΙΟΙ, ΤΡΙΞΤΕ ΤΟΥ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ, Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΦΥΓΕΙ. ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΑΣ, ΤΙ ΤΟΝ ΤΡΕΜΕΤΕ? ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ..?
      • pros oloys
        pros oloys18/5/2012 7:30:00 μμ
        re pedia h rayan air eine aphlh gia to nisimas.sobareythte ligo kai skefthte an dosei o dhmos ta xrimata etsi apla meta tha mas aphloyne oles oi eteries kai toxasame to paixnidi.toses megales kai kalhteres aeroporikes eteries erxonte to kalokeri sto nisi mas skefthte an zhthsoyn oles xrhmata apo to dhmo ti exei na ghnei.an dosei o dhmos xrhmata sth rayanair giati na mh dosh kai sthn tyi,sthn airberlin,sthn yzytzet,tomascook,transavia,transaero,codor,finair kai se alas poles,tha ghnei xamos.
        • ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.
          ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.18/5/2012 9:05:00 μμ
          Η RYAN AIR ΠΕΤΑΕΙ ΑΠΟ ΜΑΡΤΙΟ ΕΩΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟ. ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΜIDLE & HIGH SEASON. ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΥΝ ΤΗΣ RYAN AIR? SYN TO OTI KAΘE XΡONO ΘA ΠΡΟΣΘΕΤΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ.
      • πολιτης κω
        πολιτης κω18/5/2012 8:04:00 μμ
        αφου η δημοτικη αρχη θελη το κεφαλεο μπαλαλη εχεις τελιοση πολιτικα να το θημασε?????
      • Δημοτική Κίνηση νέων Κω Ερχόμαστε σύντομα!
        Δημοτική Κίνηση νέων Κω Ερχόμαστε σύντομα!18/5/2012 8:13:00 μμ
        Δημοτική Κίνηση νέων Κω Ερχόμαστε σύντομα!Δημοτική Κίνηση νέων Κω Ερχόμαστε σύντομα!Δημοτική Κίνηση νέων Κω Ερχόμαστε σύντομα!
        • ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ
          ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗ 18/5/2012 10:46:00 μμ
          ΚΙΝΗΣΗ ΚΥΡΙΤΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ,ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΣΗ ΦΑΣΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΣΗ ΚΥΡΜΙΤΣΗ
      • ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
        ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ18/5/2012 8:25:00 μμ
        Επίσκεψη πωλητών της TUI στη Κω, δημοσιογράφοι προσκεκλημένοι από V-Tours και ακύρωση πτήσεων της Ryanair. Τυχαίο....δεν νομίζω.
      • ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ  ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.
        ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.18/5/2012 9:15:00 μμ
        ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ 2013...!!! ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΒΑΣΗ ΤΗΣ RYAN AIR, AΛΛΑ ΠΟΥ ΟΡΑΜΑ, ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
      • ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ ..............................
        ΟΛΑ ΤΟΥΜΠΑ ..............................18/5/2012 9:16:00 μμ
        .
      • ακου
        ακου18/5/2012 9:33:00 μμ
        Προς τον κ. Παπούλια: Είστε Πρόεδρος της Δημοκρατίας; Ο Ισλανδός πρόεδρος Αν είχα τη δύναμη θα προτιμούσα ως πρόεδρο της Ελληνικής Δημοκρατίας όχι εσάς αλλά τον Ισλανδό πρόεδρο, τον Όλαφουρ Ράγκναρ Γκρίμσον. Μπορεί να καυχόμαστε ότι εμείς γεννήσαμε τη δημοκρατία, αλλά πάει καιρός πια που δεν έχουμε συγγένεια μαζί της. Όταν το ισλανδικό Κοινοβούλιο ενέκρινε κάποιο νόμο παρόμοιο με το Μνημόνιο 1 και στάλθηκε για επικύρωση στον πρόεδρο της δημοκρατίας, αυτός ενεργοποίησε το μόνο... δικαίωμα που είχε, όπως κι εσείς: δεν το υπέγραψε και κάλεσε το λαό σε δημοψήφισμα. Ήταν η πρώτη φορά που έγινε δημοψήφισμα στη χώρα αυτή. Η εξήγηση ήταν σαφής: «Δε μπορώ εγώ ή οι λίγοι βουλευτές που ψήφισαν αυτό το νόμο να αναλάβω την ευθύνη να επικυρώσω ένα νόμο που θα επηρεάσει τη ζωή κάθε πολίτη της χώρας μου. Σε ένα τόσο σοβαρό θέμα μόνο ο λαός μπορεί να αποφασίσει». Το δημοψήφισμα έγινε και ο λαός απέρριψε το νόμο. Δεν είχε άδικο: τρεις τράπεζες είχαν δανειστεί 80 δις ευρώ, ήτοι το δεκαπλάσιο από το Ακαθάριστο Εθνικό Εισόδημα της χώρας, είχαν χρεοκοπήσει και τώρα ζητούσαν από το λαό να πληρώσει τους δανειστές σε διάφορες χώρες. Οι πολιτικοί άρχισαν νέες συνομιλίες με τους δανειστές και έφεραν τροποποιημένο σχέδιο στη Βουλή, κάτι σαν Μνημόνιο 2, το οποίο ψηφίστηκε κατά πλειοψηφία και στάλθηκε στον πρόεδρο της Δημοκρατίας για επικύρωση. Και πάλι εκείνος είπε όχι και ζήτησε νέο δημοψήφισμα. Το επιχείρημά του ήταν σαφέστατο: «Στα μεγάλα θέματα δεν αποφασίζουν προσωρινοί ηγέτες, ηγέτης είναι ο λαός και αυτός θα αποφασίσει». Χρειάστηκε να κατεβεί στους δρόμους για να υπερασπιστεί τη θέση του ενάντια στη λυσσαλέα επίθεση των πολιτικών. Υπάρχουν βίντεο που δείχνουν τη σύζυγό του να αγκαλιάζει διαδηλωτές που η αστυνομία τους έχει πνίξει στα καπνογόνα. Ήταν ανένδοτος στις αρχές του: «Υπάρχουν χώρες πιο ισχυρές οικονομικά από μας, εμείς όμως δεν πρόκειται να βάλουμε το κέρδος πάνω από τη Δημοκρατία». Στο νέο δημοψήφισμα ο λαός απέρριψε και το Μνημόνιο 2. Ο πρόεδρος το πήγε ακόμα πιο πέρα και ζήτησε αναθεώρηση του συντάγματος, μόνο που αυτή τη φορά η αναθεώρηση δε θα γινόταν από πολιτικούς αλλά από τον ίδιο το λαό. Το επιχείρημά του ήταν και πάλι ατράνταχτο: «Ο λαός είναι η υπέρτατη εξουσία, αυτός πρέπει να συντάξει το σύνταγμα». Έγιναν χιλιάδες συναντήσεις, στάλθηκαν άπειρα ηλεκτρονικά μηνύματα και η λαϊκή επιτροπή κατέληξε σε μια μορφή του συντάγματος που φυσικά δεν είχε ούτε παραγραφές, ούτε ασυλίες και ούτε φοροαπαλλαγές για τους πολιτικούς. Δεν έχει γίνει ακόμα δημοψήφισμα για το σύνταγμα, καθώς οι πολιτικοί παλεύουν με κάθε μέσο να το καθυστερήσουν, αλλά δε θα το πετύχουν για πολύ. Σε κάποια στιγμή χρειάστηκε να καλέσουν το ΔΝΤ για βοήθεια, αλλά υπό ένα όρο: «Θα σας πληρώσουμε ό,τι δανειστούμε, αλλά υπό ένα όρο: δε θα πειραχθούν οι μισθοί, οι συντάξεις και τα κοινωνικά προγράμματα, γιατί είμαστε μια σκανδιναβική σοσιαλιστική κοινωνία και σκοπός μας είναι η ευημερία του πολίτη και όχι τα κέρδη των τραπεζών». Ούτε κεραμίδα να έπεφτε στα κεφάλια των αρμόδιων του ΔΝΤ, αλλά τελικά το δέχτηκαν για πρώτη φορά στην ιστορία του ταμείου, γιατί κατάλαβαν ότι δεν έχουν να κάνουν με άτομα όπως ---- (δε χρειάζεται να αναφέρω ονόματα). Αλλά ο πρόεδρος μιας δημοκρατίας δε σταμάτησε εκεί: ζήτησε να γίνει έλεγχος στα οικονομικά όλων των πολιτικών και πολλοί από αυτούς αντιμετωπίζουν τον πέλεκυ της δικαιοσύνης, συμπεριλαμβανομένου και του ίδιου του πρωθυπουργού. Η έκθεση της αδέσμευτης επιτροπής έφτασε τις 2,500 σελίδες και χρειάστηκαν 45 συνεχείς ώρες για να διαβαστεί από καλλιτέχνες, συγγραφείς, απλούς πολίτες σε κεντρικό σημείο της πρωτεύουσας. Και το συμπέρασμα ήταν σαφές: δεν ευθύνεται ο λαός για όσα έκαναν οι πολιτικοί οι οποίο εκλέχτηκαν λέγοντας τα αντίθετα από όσα υποσχέθηκαν. Τρία χρόνια μετά η Ισλανδία αρχίζει να βγαίνει από την κρίση, στην Ελλάδα μας λένε ότι θα χρειαστούν δεκαετίες και αν.... Και κάτι ακόμα: ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας της Ισλανδίας δεν το έκανε αυτό για να κρατηθεί στην καρέκλα. Πριν λίγες μέρες δήλωσε ότι δε θα είναι υποψήφιος για επόμενη θητεία. «Εκπλήρωσα το χρέος μου στο λαό μου» ήταν η λακωνική δήλωσή του (όχι δεν είπε αν ήταν και στην Εθνική Αντίσταση). Μήπως κ. Παπούλια θά'πρεπε να επισκεφθείτε τους Βίκινγκς της Ισλανδίας για να πάρετε κάποια μαθήματα δημοκρατίας; Μήπως αυτοί που έτρωγαν βελανίδια όταν εμείς χτίζαμε Παρθενώνες τώρα ξέρουν καλύτερα τι σημαίνει δημοκρατία ενώ εσείς την ευτελίζετε - ουσιαστικά μια πράξη αιμομιξίας -- στη χώρα που γεννήθηκε; Και μια ακόμα δήλωσή του Όλαφουρ Ράγκναρ Γκρίμσον: «Έχω την σταθερή εντύπωση ότι τα κόμματα στη Βουλή δεν εκφράζουν αυτή την εποχή αντίστοιχη αναλογία στο λαό». Εσείς θα κάνατε ποτέ αυτή τη δήλωση, που είναι πασιφανής σε κάθε Έλληνα πολίτη; Θα ήθελα να σας δω δίπλα στον Όλαφουρ Ράγκναρ Γκρίμσον. Έτσι για να καταλάβω τι σημαίνει γίγαντας και τι νάνος Πρόεδρος της Δημοκρατίας....
        • PROS AKOY 111
          PROS AKOY 11118/5/2012 10:24:00 μμ
          EISE POLI AGRAMMMATOS PIOS EXEI OREKSH NA DIABAZH OLA AYTA POY GRAFIS.SOBAREΨOY.
          • προς προς ακου 111
            προς προς ακου 11119/5/2012 7:08:00 πμ
            POLI(!!!!ελληνικοτατο),αγραμματος δηλαγη ,ειναι οποιος εχει ..OREKSH...να διαβασει?αλλα κατι τετοια ορνια ψηφιzουν και μας παιρνουν στον λαιμο τους!!και το κειμενο δεν ειναι δικο μου!!!κανει τoν γυρω του κοσμου! και συ μεινε στον δικο σου μικρο κοσμο..αφου δεν εχεις OREKSH!!!
      • πεντακαθαρίδης
        πεντακαθαρίδης18/5/2012 9:33:00 μμ
        δωστε τα, δώστε τα, δώστε τα
      • προς κανταρζη
        προς κανταρζη18/5/2012 10:03:00 μμ
        δες τις αγγελιες στην Αβερωφ αλλη μια επειχιρηση που εκλεισε νικο....... και εσυ μιλαγες για αναπτυξη οταν τα μαγαζια τα πηραν αλοδαποι.
      • ΑΠΟΡΙΑ
        ΑΠΟΡΙΑ18/5/2012 10:06:00 μμ
        ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΤΟΥ Κ...ΟΥ ΕΧΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ Ο ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΟΥΝ ΟΙ ΛΙΓΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ. ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΕΡΓΕΤΗΘΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΔΗΜΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?
      • ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ
        ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ18/5/2012 10:07:00 μμ
        ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΑ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΧΑΛΚΙΔΙΟΣ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΠΙΣΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • PROS ΞΕΝΟΔΟΧΟ
        PROS ΞΕΝΟΔΟΧΟ18/5/2012 10:17:00 μμ
        ΕΛΑΤΕ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΜΟΥ.
        • ΚΩΣ
          ΚΩΣ18/5/2012 10:48:00 μμ
          ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ (νεων) ΚΥΡΙΤΣΗ Η ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ.ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΝΕΟΥΣ .ΦΥΓΑΝΕ ΚΥΡΜΙΤΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ
      • ΝΑ ΦΥΓΗ ΚΑΙ Η ΡΑΥΝΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΗΕ
        ΝΑ ΦΥΓΗ ΚΑΙ Η ΡΑΥΝΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΗΕ18/5/2012 10:31:00 μμ
        ΡΑΝΑΡΙ,ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΡΟΓΑΝΕ ΟΙ ΚΣΕΝΟΔΟΧΟΙ,ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΒΕΤΕ Η ΜΑΣΑ ΦΤΕΗ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ.ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΕ ΟΛΗ Η ΚΟΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΗΑ ΕΙΝΕ.
      • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ4
        ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΖ418/5/2012 11:32:00 μμ
        (ΝΑ ΦΥΓΗ ΚΑΙ Η ΡΑΥΝΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤ 10:31:00 μμ ΡΑΝΑΡΙ,ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΡΟΓΑΝΕ ΟΙ ΚΣΕΝΟΔΟΧΟΙ,ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΚΟΒΕΤΕ Η ΜΑΣΑ ΦΤΕΗ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ.ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΗΜΑΡΧΕ ΟΛΗ Η ΚΟΣ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΗΑ ΕΙΝΕ)ΕΣΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ,ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΒΩ!!ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΙΣ RYNNAIR ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ ΠΕΝΤΑΣΤΕΡΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΚΩ Κ ΠΡΟΚΟΠΗ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ALL.INC TOYΣ!!ΕΞΩ ΤΡΩΜΕ Κ ΠΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ..ΤΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΣ!!!
      • ........................
        ........................19/5/2012 10:32:00 πμ
        ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΕΔΩ......? ΜΕΤΑ ΤΑ ΤΟΣΑ ΑΙΣΧΡΑ ΣΑΣ ΨΕΜΑΤΑ...? ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΟΥΤΡΟΥΒΑΛΩΝΤΑΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ....ΡΕΜΑΛΙΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ!!!!!!!!!!!!!
      • 6 ΕΥΡΩ
        6 ΕΥΡΩ19/5/2012 3:48:00 μμ
        6 ευρώ ο κάθε μόνιμος κάτοικος να βάλει δηλαδή 1μιση πακέτο τσιγάρα και θα έχουμε ryanair. Δεν θα τους περάσει έτσι, σύντομα θα υπάρξει μεγάλη κινητοποίηση. ΌΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗ RYANAIR. Όσον αφορά το κ. Καϊσαρλη δεν θα τον χαρακτηρίσω γιατί είναι ανάξιος λόγου. Όταν φωνάζανε όλοι για αυτά που τώρα γίνονται κοιτούσαν τις πέργκολες, την πιάτσα τους και το μαγαζάκι τους. Τώρα να σας δω μαγκες
      • ....ΛΑΜΟΓΙΑ
        ....ΛΑΜΟΓΙΑ19/5/2012 6:01:00 μμ
        ΕΔΩΣΕ ΖΩΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΩΧΝΕΤΑΙ. ΜΥΠΩΣ ΕΠΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΙΖΑ Ο ΔΗΜΟΣ?????????????? ΚΟΨΤΕ ΤΗΣ [email protected]@ΚΙΕΣ.
      • ΕΛΛΗΝΑΣ
        ΕΛΛΗΝΑΣ19/5/2012 9:59:00 μμ
        Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΕΤΩΝ.ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΩΝΑΖΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ALL INCLUSIVE ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΑΣΤΑΝ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΛΕΜΗΣΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΠ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ Η RYAN AIR ΩΣ ΕΛΠΙΔΑ, ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΕΙ!! ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΝΤΙΑΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΥΠΑΛΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ(ΜΕΓΑΛΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ.
      • Unknown
        Unknown23/5/2012 11:13:00 πμ
        Ti leei? Htan agnosto to istoriko? Edw kai 2 xronia leme gia tin Ryanair, exei boiksei to nisi kai gia auton htan agnosto to istoriko? Kai pou skata tote dimarxeuei autos? Sto kolokotronitsi? Oxi edw?
      • バーバリー キッズ 通販
        バーバリー キッズ 通販23/10/2013 12:49:00 μμ
        バーバリー アウトレット 店舗 バーバリー キッズ 通販 http://www.tradepoint-online.com/
      • ダウン レディース