ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      "Την Ανάσταση δεν την φέρνουν οι σταυρωτές... Τη φέρνει ο λαός... Δυστυχώς ο εκπρόσωπος του κακού παρελθόντος συνεχίζει την περιφορά της φτώχειας..."

      ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

      Δεν απέχει από την πραγματικότητα η κουβέντα, όλο και περισσότερων, οι οποίοι μιλούν για «Γολγοθά» που βιώνουν καθημερινά στη ζωή τους, που δεν ήρθε μόνος του έτσι ξαφνικά!

      Κάποιοι όμως οδήγησαν τη χώρα στο δικό της Γολγοθά και τους πολίτες σε δύσκολες καταστάσεις.

      Είναι όλοι αυτοί που με τις αποφάσεις, τις επιλογές και τις πρακτικές τους απαξίωσαν μια χώρα και ένα Λαό και έχουν ονοματεπώνυμο.

      Είναι οι ίδιοι που υπέταξαν το τόπο στην προσωπική τους πολιτική επιβίωση, στο βωμό της οποίας υποθήκευσαν και σήμερα ξεπουλούν τη χώρα, οδηγώντας ταυτόχρονα ένα ολόκληρο Λαό στην απόγνωση.

      Είναι αυτοί που αντί να σχεδιάζουν ανάλογα με τις απαιτήσεις των καιρών και να υλοποιούν έργα και δράσεις ανάπτυξης, φρόντιζαν να ξοδεύουν τα λεφτά του Ελληνικού Λαού, σε επιδόματα μαϊμού, για να παίρνουν ψήφους, όταν την ίδια ώρα κάποιοι άλλοι τα είχαν ανάγκη και ήταν πραγματικά ανάπηροι.

      Είναι αυτοί που φρόντιζαν να χαϊδεύουν «τους κολλητούς» τους, σε όλα τα επίπεδα, με αποφάσεις και ανάλογες πολιτικές, κατάλληλες να δίνουν ψήφους, ιδανικές όμως να καταξοδεύουν τον πλούτο της χώρας και να υποθηκεύουν το μέλλον των πολιτών.

      Είναι οι ίδιοι που άφησαν να περάσουν από μπροστά τους περίοδοι και ευκαιρίες πραγματικής ανάπτυξης για τον τόπο και αντί να οδηγήσουν τα πράγματα εκεί, φρόντισαν να κατασπαταλήσουν χρόνο και χρήμα που σήμερα μας τρομάζουν όχι μόνο τα μεγέθη τους  αλλά και μόνο που τα φέρνουμε στο μυαλό μας.

       

      Εκπρόσωπο αυτής της πολιτικής σχολής και αυτών των πολιτικών ανδρών ξαναέχουμε στην Κω.

      Αυτή τη φορά, δυστυχώς, σε επίπεδο νησιού.

      Όχι μόνο στα όρια της πόλης όπως τις δεκαετίες του ’80 του ’90 και του 2000, τότε δηλαδή που, όπως λέει ο Λαός, «έδεναν τους σκύλους με λουκάνικα» και στην πόλη της Κω η ηγεσία της έκανε την τρίχα τριχιά για να αυτοϊκανοποιείται.

       

      Γιατί πολύ σωστά λένε, όσοι γνωρίζουν, ότι με τα λεφτά που έστειλαν στην Κω οι τότε Κυβερνήσεις θάπρεπε να περπατούμε σε πεζοδρόμια με χτενιστά μάρμαρα.

      Σήμερα όμως τα πράγματα είναι διαφορετικά.

      Οι εξελίξεις, κυρίως οι κακιές, τρέχουν με μεγάλες ταχύτητες.

      Οι καιροί δεν περιμένουν και κυρίως δε φαίνεται ότι θα υπάρξουν άλλες ευκαιρίες, αν θεωρήσουμε ως ευκαιρία τα χρηματοδοτικά προγράμματα της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

       

      Δυστυχώς όμως, ο εκπρόσωπος του παρελθόντος, ο εκπρόσωπος της πολιτικής κάστας που διαχειρίστηκε τα λεφτά και τις τύχες του Λαού δημιουργώντας τρύπες χωρίς πάτο υποθηκεύοντας το μέλλον της χώρας, δε δείχνει νάχει βάλει μυαλό.

       

      Δεκαέξη (16) μήνες διοικεί το νησί και δεν έχει κάνει ΤΙΠΟΤΑ!!

      Από τις συνεργατικές του είδους και της νομιμότητας της «ΑΝΑΣΑΣ» και της ΑΙΓΛΗΣ στην κοροϊδία, που συνεχίζει μέχρι σήμερα, για τους νέους και τις οικογένειες τους.

      Από τις συνεργατικές των πολεοδόμων και των χημικών στις επιλεκτικές προσλήψεις (νομιμοφανείς ή παράνομες)  «κολλητών»  και συγγενών, δικών του και του στενού του κύκλου.

      Από τις «κραυγές» του είδους «όλα τα λεφτά στην Κω» στη διοχέτευση, με απ’ ευθείας αναθέσεις, δεκάδων χιλιάδων ευρώ εκτός Κω και στους εργολάβους.

       

      Από τις «φούσκες» του είδους «θα στηρίξω την τοπική οικονομία και τους ντόπιους» στην απόγνωση των μικρών Κώτικων επιχειρήσεων, που οδηγούνται σε δικαστικές αποφάσεις για να πληρωθούν από το δήμο.

       

      Από τις δακρύβρεχτες δηλώσεις του για τους υπαλλήλους του δήμου στις απαράδεκτες καθυστερήσεις (για ολόκληρους μήνες) πληρωμής των δεδουλευμένων των υπαλλήλων σε δημοτικές επιχειρήσεις, μέχρι ακόμα και του επιδόματος γάλακτος των υπαλλήλων…

       

      Αυτά είναι λίγα μόνο από τα κατορθώματα του!

       

      Τι κάνει όμως 16 μήνες τώρα ο εξαφανισμένος από παντού εκπρόσωπος του κακού παρελθόντος της χώρας;

      Αυτό που έκαναν, όλα τα προηγούμενα χρόνια, οι όμοιοι του που έχουν την ευθύνη για το χάλι της χώρας σήμερα.

      Συζητήσεις, ξανά συζητήσεις, υποσχέσεις, αναβολή στην αναβολή των υποσχεθέντων και σήμερα ξεχασμένων διορισμών, τακτοποιήσεων κλπ.

       

      Ξεκίνησε τον πρώτο μήνα (!!!) με το περίφημο αναπτυξιακό (!!!) του συνέδριο που το χρυσοπληρώσαμε για ν’ ακούσουμε τι; ΤΙΠΟΤΑ!!

       

      Συνεχίζει με συνεντεύξεις, δηλώσεις και περιφορά της φτώχειας του σε σοβαρές αναπτυξιακές προτάσεις, φροντίζοντας να αναβάλει για το μέλλον την εφαρμογή του «μεγαλοφυούς» σχεδίου του. Σχέδιο που ακούμε και δε βλέπουμε.

       

      Την ίδια ώρα που πάει το νησί και οι άνθρωποι του;

      Από το κακό στο χειρότερο.

      Εγκατάλειψη των χωριών και της πόλης.

      Κανένα αξιόλογο έργο.

      Και όσα γίνονται αφορούν μελέτες και έργα που έχουν ετοιμάσει οι πρώην δήμοι Ηρακλειδών, Δικαίου και Κω.

      Κατά τα άλλα, μαρασμός παντού.

      Μαρασμός που τον ζει ο κάθε πολίτης.

      Ο πολίτης που περιμένει πολλά και σοβαρά από το δήμο την ώρα που βλέπει μπροστά του το Γολγοθά και τη σταύρωση που έρχεται.

      Το Γολγοθά που έφτιαξαν γι’ αυτόν οι σταυρωτές του, οι πολιτικοί του παρελθόντος σαν τον εκπρόσωπο τους, το σημερινό δήμαρχο της Κω που υπόσχεται Ανάσταση στους πολίτες με Φαρισαϊκό τρόπο και μεθόδους.

       

      Την Ανάσταση όμως δε μπορούν να τη φέρουν οι σταυρωτές.

      Τη φέρνει ο ίδιος ο Λαός με την αποκάλυψη τους.

       

      ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

      • Τελευταία Ενημέρωση: 12/4/2012 2:16:42 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Δυναμη αλλαγης,ευχες δυναμης αλλαγης
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ
        ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ11/4/2012 12:28:00 μμ
        ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΛΛΑΞΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ????
      • ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΣΜΑΣΜΑ ...
        ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΥ ΑΠΕΥΘΥΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΠΟΣΜΑΣΜΑ ...11/4/2012 1:04:00 μμ
        Aλίμονο σ’ εσάς δάσκαλοι του Nόμου και Φαρισαίοι υποκριτές!!!!!!!!
      • O ANΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ
        O ANΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ11/4/2012 1:11:00 μμ
        ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ. ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΓΟΥΣΙΟΥΦΑΚΙ ΤΩΝ Τ.Υ. ΚΑΙ ΞΗΛΩΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΥΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΡΤΕΡΙΩΝ. ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ. ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΑΚΑΡΕΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΦΛΑ.ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
        • myth!!!
          myth!!! 11/4/2012 2:35:00 μμ
          tis mytes twn parteriwn ths 3hlwsane gia na tis valoyne...toy gewrgioy toy xapakia!! akoyses fw....lamogio???
      • ΠΡΟΣ 1&2
        ΠΡΟΣ 1&211/4/2012 1:49:00 μμ
        ΤΡΩΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΕΕ::: ΦΟΒΑΣΕ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΕΕΕ... ΜΠΡΑΒΟ ΡΕΕΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗ !!
      • Απιστευτη σχιζο
        Απιστευτη σχιζο11/4/2012 2:01:00 μμ
        Ρε Κυριτση..Να δεχτω οτι ο Καισερλης ειναι προιον αυτης της πολιτικης,αυτης της κουλτουρας, αυτου του πολιτικου χωρου που μας κυβερνησε και μας διαμορφωσε και σαν ατομα και σαν κοινωνια.Δηλαδη το ΠΑΣΟΚ.Αυτο μας διαμορφωσε, οπως σκ.... μας διαμορφωσε..Εσυ βρε απιστευτε ΤΙΝΟΣ προιον ΕΙΣΑΙ?Εσυ βρε απιστευτε που ησουνα? τι εκανες ?αλλου ζουσες????Εισαι παντελως ΑΣΥΣΤΟΛΟΣ.Ενας που ζει 30 χρονια απο τις λαμογιες στο ΠΑΣΟΚ,σαν ΠΑΣΟΚ,το ΠΑΣΟΚ!!!Και τωρα εμφανιζεται να ..ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙ το ΠΑΣΟΚ..Σχιζο
        • Δεν ειναι ετσι φιλε...
          Δεν ειναι ετσι φιλε...11/4/2012 10:06:00 μμ
          ο Κυρμιτσης ηρθε απο το διαστημα για να μας σωσει
      • ΠΡΟΣ 4 ..ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΘΡΗΣΚΟΣ .
        ΠΡΟΣ 4 ..ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΘΡΗΣΚΟΣ .11/4/2012 2:32:00 μμ
        ΜΕ ΠΟΣΑ ΤΑΛΑΝΤΑ ..ΘΑ ΠΟΥΛΟΥΣΕΣ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΟΥ..?Η ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ..ΚΑΙ Η ΦΙΛΑΡΓΥΡΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΚΑΤΑΤΕΘΕΝ ΣΟΥ ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΔΟΞΑ!!!!!!!!!!!
      • mirallas
        mirallas11/4/2012 2:42:00 μμ
        re lamogio pe8anate re den to vlepete poy na sas dei ? oi dyo f... meinate k o k.... para dipla toys!!!!
      • xristianos
        xristianos11/4/2012 3:06:00 μμ
        etsi opws to les kyrmhtsh, thn anastash thn efere o laos prin ena mish xrono k s esteile sthn sphlia soy pali esena k ta glyftronia poy koyvaloyses mazi soy!!!
      • «Φαρισαίου φύγωμεν ὑψηγορίαν καί τελώνου μάθωμεν τό ταπεινόν!!
        «Φαρισαίου φύγωμεν ὑψηγορίαν καί τελώνου μάθωμεν τό ταπεινόν!!11/4/2012 5:32:00 μμ
        Κοντάκιον. Ἦχος δ'..αφιερωμενο στους συγχρονους φαρισαιους
      • ΟΠΩς Η ΤΑΞΗ ΤΩΝ ΦΑΡΙΣΑΙΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΩΙΣΤΙΚΗ  ΑΥΤΑΡΚΕΙΑ
        ΟΠΩς Η ΤΑΞΗ ΤΩΝ ΦΑΡΙΣΑΙΩΝ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΣΕ ΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΩΙΣΤΙΚΗ ΑΥΤΑΡΚΕΙΑ11/4/2012 5:44:00 μμ
        ΕΤΣΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΦΑΡΙΣΑΙΟΙ ΠΟΥ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΑΞΗ-ΚΟΜΜΑ -ΠΟΥ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΑΡΣΗ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΓΗΣ ΘΕΟ..ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ Ο ΑΝΩΤΕΡΟΣ ΕΠΙΣΤΟΛΟΓΡΑΦΟΣ
      •  ὁ φαρισαϊσμός ὡς ἀπόνοια καί ἀνοησία, ὡς φαντασίωση καί ψευδαίσθηση,
        ὁ φαρισαϊσμός ὡς ἀπόνοια καί ἀνοησία, ὡς φαντασίωση καί ψευδαίσθηση,11/4/2012 5:52:00 μμ
        ὡς ἄρνηση κοινωνίας μέ τόν Θεό καί τούς συνανθρώπους ἀλλοτριώνει τόν ἄνθρωπο καί τόν κάνει δυστυχισμένο...αφιερωμενο..
      • Η ὅλη ὑμνολογία τῆς ἑβδομάδας ἀποδίδει στόν φαρισαῖο τά ἑξῆς χαρακτηριστικά·
        Η ὅλη ὑμνολογία τῆς ἑβδομάδας ἀποδίδει στόν φαρισαῖο τά ἑξῆς χαρακτηριστικά·11/4/2012 5:55:00 μμ
        Κενοδοξία· Μανιακή ἀναζήτηση τῆς κούφιας δόξας. Συνεχῶς ἄγχεται καί ἀγωνίζεται νά πείσει τούς ἄλλους νά τόν θαυμάζουν καί νά τόν ἐπαινοῦν.
      • ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΟΣ  ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟ
        ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΕΝΟΣ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΦΑΡΙΣΑΙΟ11/4/2012 6:01:00 μμ
        ᾿ΕΠΑΡΣΗ=NOMIZEI ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΘΕΟ..ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ..ΑΠΛΩΣ ΣΚΟΥΛΗΚΙΑ ΟΙΗΣΗ -ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ..ΚΕΝΟΔΟΞΙΑ..ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ
      • Ο ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΤΗΣΜΕΓΑΛΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ..
        Ο ΘΡΗΣΚΕΥΟΜΕΝΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΑ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΤΟ ΤΡΟΠΑΡΙΟ ΤΗΣΜΕΓΑΛΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ..11/4/2012 6:14:00 μμ
        ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΟΥΔΑ...
      • ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑΣ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΟ ΑΝΓΝΩΣΜΑ..
        ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑΣ...ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΤΟ ΑΝΓΝΩΣΜΑ..11/4/2012 6:19:00 μμ
        ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΙΒΛΟ ΤΟΥ .ΚΥΡΙΤΣΗ
      • ΕΧΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ
        ΕΧΟΥΜΕ Ο,ΤΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ11/4/2012 6:37:00 μμ
        ΟΙ ΚΟΝΤΡΕΣ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ. ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΡΓΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΑΣ. ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΛΟΣ ΜΑΣ ΩΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΕΡΝΟΜΑΣΤΕ ΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!
      • ΤΕΛΩΝΗΣ
        ΤΕΛΩΝΗΣ11/4/2012 8:04:00 μμ
        Διορισμένος σε τρεις Τράπεζες. Διορισμένος στο Νοσοκομείο που έκτισε ο συνεταίρος του. Διορισμένος στην εργατική εστία που έκτιζε ο συνεταίρος του τις εργατικές κατοικίες. Αρχηγός του βαθύ ΠΑΣΟΚ ΓΙΑ 12 ΧΡΌΝΙΑ
      • Δυστυχώς ο εκπρόσωπος του κακού παρελθόντος συνεχίζει την περιφορά της φτωχειας..ΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ ΚΥΡΙΤΣΗ!.
        Δυστυχώς ο εκπρόσωπος του κακού παρελθόντος συνεχίζει την περιφορά της φτωχειας..ΑΦΟΡΑ ΕΣΕΝΑ ΚΥΡΙΤΣΗ!.11/4/2012 8:25:00 μμ
        ..
        • ΘΡΑΣΟΣ
          ΘΡΑΣΟΣ11/4/2012 9:56:00 μμ
          Τολμάτε ρε εσείς να μιλάτε για κακό παρελθόν? Εσείς που καταστρέψατε την χώρα με τα ρουσφετολογικά σας παιχνίδια και τις τακτικές? Τολμάτε εσείς που μια ζωή με αρχηγό τον Καίσερλη έχετε καταστρέψει το νησί μας και δεν μπορεί κανένας πια να το μαζέψει? Που ήταν από τα ωραιότερα του αιγαίου και το έχετε κάνει παράνομα, μπετόν και πλαστικό? Δεν ντρέπεσται κιόλας που πρέπει να ζητάται συγχνώμη από όλους τους Κώους!
        • !!!!!11111111111!!!!!!!!!11111111111111111
          !!!!!11111111111!!!!!!!!!1111111111111111112/4/2012 12:05:00 πμ
          ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΕΝΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ!!!!!!!!ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΟΤΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΜΙΣΟΣ ΑΠΑΤΗ ΚΤΛ.ΑΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!
      • ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ
        ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ11/4/2012 8:57:00 μμ
        ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙΣ ΧΟΝΤΡΟΥΣ ΜΙΣΘΟΥΣ ΓΙΩΡΓΟ. ΤΟΥΣ ΕΙΧΕΣ ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ!! ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΛΟΠΙΑΣΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!! ΤΩΡΑ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΜΑΧΗ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!! ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ.ΒΥΕ ΒΥΕ
      • πασχα
        πασχα11/4/2012 10:44:00 μμ
        Μερες αγαπης...ξεχιλισαμε ομως....
      • ΚΩΣ
        ΚΩΣ11/4/2012 10:44:00 μμ
        Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ!...ΜΕ ΜΠΟΣΤΑΡΗ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΜΑΣ!
      • .......................
        .......................11/4/2012 11:01:00 μμ
        ΠΟΛΛΟΙ ΘΡΗΣΚΟΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝΕ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΡΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΟΙ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ. ΚΑΙΣΕΡΛΙΚΟΙ,ΝΙΚΗΤΑΡΙΚΟΙ,ΜΠΑΛΑΛΗΔΙΚΟΙ.ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΕΤΕ ΤΑ ΙΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΟΡΑΜΑΤΟΣ........
      • ΠΡΟΣ ΤΕΛΩΝΗ
        ΠΡΟΣ ΤΕΛΩΝΗ11/4/2012 11:33:00 μμ
        ΒΡΕ ΤΕΛΩΝΗ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΤΗΣΕ? ΤΗΝ ΒΙΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΚΩ ΤΟΥ ΚΟΛΛΗΤΟΥ ΤΗΝ ΒΙΛΙΤΣΑ ΑΠΕΝΑΝΤΙ,ΑΠΟ ΤΟ ΕΡΓΟΤΑΞΙΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ,ΕΧΕΙ 38 ΑΚΙΝΗΤΑ,4 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ,4.000.000,00 ΕΥΡΩ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ, ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΟΛΕΞΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΚΑΚΕΣ ΤΗΣ ΚΩ.....ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙΑ, ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΩ ΚΑΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ......
      • φαρισαιε υποκριτη κυριτση
        φαρισαιε υποκριτη κυριτση11/4/2012 11:37:00 μμ
        κυριτση ολα τα εχει αντιμετωποισει η ψυχιατρικη εκτος απο σενα. ακομα συζητουν και ακρη δεν βρισκουν. οταν ο θεος μοιραζε κακιες δεν αφηνες και κανεναν αλλο να παρει κατι? ολη μονος σου την πηρες κακομοιρε φαρισαιε υποκριτη.
      • ο τρελος με το στυλο που ολο γραφει
        ο τρελος με το στυλο που ολο γραφει11/4/2012 11:41:00 μμ
        η σχιζοφρενεια με ονοματεπωνυμο.......... Γ.Κ ....κυριε ελεησον αυτον μεγαλοβδομαδιατικα...
      • ΞΕΦΤΙΛΑ ΦΤΟΥ ΣΟΥ
        ΞΕΦΤΙΛΑ ΦΤΟΥ ΣΟΥ11/4/2012 11:49:00 μμ
        Ο ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ ΡΕΜΟΥΛΑΣ ΜΙΛΗΣΕ. ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ. ΞΕΦΤΙΛΑ
      • ΕΛ-ΜΟ-ΚΑ-ΦΑ (ΕΛΕΕΙΝΟΣ ΜΟΧΘΗΡΟΣ ΚΑΚΟΣ ΦΑΡΙΣΑΙΟΣ)
        ΕΛ-ΜΟ-ΚΑ-ΦΑ (ΕΛΕΕΙΝΟΣ ΜΟΧΘΗΡΟΣ ΚΑΚΟΣ ΦΑΡΙΣΑΙΟΣ)12/4/2012 12:56:00 πμ
        ΠΟΣΟ ΕΛΕΕΙΝΟΣ, ΜΟΧΘΗΡΟΣ ΚΑΚΟΣ ΦΑΡΙΣΑΙΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΗΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕΓΑΛΟΒΔΟΜΑΔΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΗΝ ΓΡΟΘΙΑ ΕΝΑΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΤΡΕΜΕ ΣΑΝ ΤΟ ΚΟΥΛΟΥΚΙ. ΓΕΩΡΓΙΕ ΕΙΣΑΙ ΕΛΜΟΚΑΦΑ. ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΛΕΝ....ΕΛΜΟΚΑΦΑ
      • ΑΠΟΡΙΑ
        ΑΠΟΡΙΑ12/4/2012 9:04:00 πμ
        ΠΡΟΣ 11 12 13 14 15 16 17 ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ.ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΚΑΙΟΥΣΑΙ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ
      • γιατρος
        γιατρος12/4/2012 12:04:00 μμ
        ντροπη σου κυριτση. τετοιες μερες τι γραφες ρε ανθρωπε? πας καλα? ποσους γιατρους θελεις να σε δουνε?
      • ΠΡΟΣ 32
        ΠΡΟΣ 3212/4/2012 5:52:00 μμ
        ΑΝ Ο ΚΙΑΡΗΣ ΕΠΕΤΡΕΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ...ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΟΠΩΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ....ΑΠΛΑ Ο ΚΥΡΙΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΚΡΙΣΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΗΤΟΡΙΚΗ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΝΟ 1..ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟ..!..
      • ΠΡΟΣ 32..ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΝ  ΚΥΡΙΤΣΗ
        ΠΡΟΣ 32..ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ12/4/2012 5:59:00 μμ
        ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΛΕΙΜΑ.ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΑΓΑΠΗΣ ΣΠΕΡΝΕΙ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΜΙΣΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΧΘΡΑ ΚΑΙ ΜΙΣΟΣ ΠΡΟΣ ΚΑΘΕ ΤΙ ...ΑΣ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΧΥΝΕΙ ΤΟ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΑΓΙΕΣ ΜΕΡΕΣ...
      • ΚΥΡΙΕ 32.