ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

      "Κάνει κρύο απόψε..." Χωρίς κόσμο λόγω καιρού το άναμμα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου...

      Ελάχιστοι ήταν οι "γενναίοι" κατά τον Δήμαρχο που αψήφισαν το τσουχτερό κρύο και παρευρέθηκαν χτες βράδυ στην πλατεία Ελευθερίας. Κυρίως ήταν η Φιλαρμονική τα παιδιά της Δημοτικής Χορωδίας με τον μαέστρο τους Ν.Γκαναβούρα οι γονείς των παιδιών και οι άνθρωποι του Πνευματικού Κέντρου.

      Σε δήλωση του στη ΔΤ ο Γ.Κυρίτσης δεν παρέλειψε να αναφερθεί για άλλη μια φορά στις δύσκολες μέρες και στα "δύσκολα χρόνια που έρχονται..."

      Στην Αντιμάχεια και στο Μαστιχάρι οι αντίστοιχες προγραμματισμένες εκδηλώσεις ματαιώθηκαν λόγω καιρού. Ενώ απόψε στο Γηροκομείο πραγματοποιείται το στόλισμα του Χριστουγεννιάτικου δέντρου με τη συμμετοχή της Δημοτικής Χορωδίας.
      • Τελευταία Ενημέρωση: 14/12/2010 1:12:04 μμ
        Λέξεις κλειδιά: Χριστουγεννιάτικο δέντρο
      ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
      $count Σχόλια
      • ΑΝΩΝΙΜΟΣ   ΔΥΟ
        ΑΝΩΝΙΜΟΣ ΔΥΟ12/12/2010 5:14:00 μμ
        ΣΤΟ ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΥΡ ΘΑ ΚΛΑΨΕΙ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ?? Η ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ ΥΓΕΤΕΣ!
      • Το μικρόφωνο
        Το μικρόφωνο12/12/2010 5:17:00 μμ
        Ο Κυρίτσης χτές μιλούσε στον εαυτό του. Ούτε οι σύμβουλοι του δεν ήταν εκεί. Είχε πλάκα. Ήταν στα χαμένα και αυτό που ξεστόμισε ήταν ότι δεν πάμε καλά και ότι έρχονται δύσκολες μέρες. Πάει ο ημίθεος, μας τελείωσε.
        • Οχι..
          Οχι..12/12/2010 7:12:00 μμ
          ημίθεος έρχεται τώρα άλλος....
      • Προς ΧΑΧΑ
        Προς ΧΑΧΑ12/12/2010 6:20:00 μμ
        κοίτα την καμπούρα σου ρε χαχα..
      • ΠΟΙΟΝ ΚΟΡΑΙΔΕΥΕΤΕ;
        ΠΟΙΟΝ ΚΟΡΑΙΔΕΥΕΤΕ;12/12/2010 7:13:00 μμ
        4 ΜΕ 5 ΕΚΑΤΟΜΙΡΙΑ ΑΦΗΝΗ Ο ΚΙΡΙΤΣΙΣ ΣΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΛΗ ΞΕΡΕΙΣ ΣΕ ΠΟΣΟ ΚΕΡΟ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΗΣΤΟΥΝΕ; ΤΟΝ ΠΡΟΤΟ ΜΙΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΤΣΟΥΡΜΟ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΑ ΛΑΜΟΓΙΑ Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΠΟΥ ΚΟΝΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΕΙΑ ΤΟΥΣ
        • xrevm;eno tame;io
          xrevm;eno tame;io12/12/2010 10:46:00 μμ
          χρεωμένο ταμείο θα παραλάβει ο Καϊσερλης σε λίγε ςμέρες και ένα Δήμο διαλυμμένο. Ευτυχώς που τον έχουμ ετουλάχιστον γιατι αν ηβγενε ο κυριτσης να φτιαξει τον ενιαιο Δήμο, ζήτω που καήκαμε
      • γωγω
        γωγω12/12/2010 7:30:00 μμ
        τα φυσαει και δεν κρυωνει, ή μου φαινεται? ακομα και χτες βραδυ τις δυσκολες μερες που ερχονται μας θυμησε. κραααααααααααααα!!!!!!!!
      • ΕΝΑΝ ΥΓΕΤΗ..
        ΕΝΑΝ ΥΓΕΤΗ..12/12/2010 8:04:00 μμ
        ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ..ΕΝΑΝ ΥΓΕΤΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑΝ {ΥΓΕΤΗ}...ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΩΝΙΜΟ2